İlişkilerimizi böyle yaşasak çok güzel olmaz mıydı?

İlişkilerimizi böyle yaşasak çok güzel olmaz mıydı?
Tam kendi düşüncelerime göre bir yazı buldum, bu terapi modelini kabul ediyorum ben bunun üstüne gidicem... 😅

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende seninleyim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• evde kaldı (yıl 2030)

1|0
    0|0
  • Bısı anlamadım ama olsun kanks

1|0
    0|0
  • insanlar bukadar iyimser ve sakin olsaydı
    ne güzel olurdu :) degilmi ama

1|0
    0|0
  • doğru söylemiş adam, kimse kimse için gelmedi bu dünyaya, herkes kendi hayatını, kendi kararlarını, iyi kötü fikirlerini görüşlerini düşüncelerini paylaşmalıdır. ve paylaşacaktırda. kimse engel çıkamaz, kararlılıklarının önünde.

1|0
    0|0
  • olurdu

1|0
    0|0
  • ozaman evlenemezsin gül yüzlü xd

1|0
    0|0
    • Çabalamak ayrı. Burada genel olarak fedakarlıklardan bahsediliyor, sen benim için arkadaşlarından vazgeçiyor ben senin için giyeceğim kıyafetten vazgeçiyorsam bu adam akıllı bir ilişki olmaz. En azından buradan benim anladığım bu :)

• ilişkiye herkes farklı bakıyor
      farklı anlam yüklüyor

sen benim için dünyada eşi görülmemiş müthiş bir kişisin
      ama
      başkası geliyor sadece evlenmek ve işlerini yaptırmak
      arkamı toplasın yemek yapsın diye görüyor seni mesela ve sen o kişiye eyvallah yaparım diyebiliyorsan vahim. s çogu kişi böyle işte.

• Güzel olur

1|0
    0|0
  • kötü

1|0
    0|0
  • Bu nediir :D Güzel olabilirdi aslında

1|0
    0|0
  • olmazdıı

1|0
    0|0
  • Bana uyar... Birlikte yapılması gereken iş dışında görüşmemek tam bana göre:)

1|0
    0|0
  • Yok beğenmedim.

1|0
    0|0
  • Bende uyguluyabilirsin bazen deney olmak isterim :D

1|0
    0|0
  • asfalt duası glksgsş

1|0
    0|0
  • Bu biraz bencillik ama :)

1|0
    0|0
    • Bencillik değil, bencilik. Olması gereken şey bence.

• E tabi ki. Bunun üzerine bir bence yazmıştım da özellikle kadınlardan epey tepki almıştım :) bence yeri geldiğinde çıkıp arkadaşlarıyla da gezebilmeli eglenebilmeli. Yapışık ikiz değil kimse.

• yani haklısın zaten ama tabi bu kız arkadaşları olmalı çünkü ne olursa olsun ben bir erkekle kardeşleri hariç hiç bir erkekle gezmesine müsa de etmem :)

• bazen işlerini tek başına yapamazsın , yardımlaşma kavramını dışlama

1|0
    0|0
  • saçma

1|0
    0|0
  • Hayatının merkezine koymamalı işte, psikologcuk.

1|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey. Birliktelik olacak, işe karışma felan olmaz öyle. Niye evleniyoruz o zaman.

1|0
    0|0
    • Ben kendimi biriyle beraber olmak için kısıtlıyorsam (bunu illa ekstrem yerlere çekmeniz gerekmiyor) o ilişki bana göre ilişki olmuyor.

• Evet ama ömrünün geri kalan kısmını geçireceğin biriyle elbet farklılıklar olacaktır. Bir ilişki de sen kendi işine, ben kendi işime diyemezsin. Zaten istesen de diyemezsin. Bunlar yaşanan şeyler.

• Bunu da o kadar abartmaya gerek yok, öyle 'herkes kendi yoluna' mantığında söylenmiş bir söz olduğunu sanmıyorum. Benim yaptıklarım bunlar bunlar bunlar seninkiler bunlar, biz bunlarla biziz, olay bu bence.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ehehehehe benim düşüncelerimi yazıya dökmüşler.

1|0
    0|0
  • bir bakıma güzel beğendim destek veriyore sanaa :P

1|0
    0|0
  • Vahahahayyy 👏👏👏 oonayliyorum 🙋 çok güzelmiş😺👍

1|0
    0|0
  • Yaşa gestalt

1|0
    0|0
Yükleniyor...