Babam annemi aldatıyor galiba?

yıla böyle bir düşünce ile girmek berbat. Babam yazın konferansa gitmişti. Orada bir kadın babamı dinlemiş ve yazın yazlıkta iki kez geldi. Babam onu tanımıyordu kadın minicik şortlar giyerek kendini iyice tanıttı. Görünüşte sadece tarih hakkında konusıyorlar. Kadının 24 yaşındaydı oğlu var annesi babamın yanında cilve yaparken o da mutlu. Neyse dün babamla cinsel konulardan konuşmuşlar. Ben dayaamadım ağlayarak arkadaşıma gittim. Orada kaldım. Babama tavır yapıyorum ama o bilmiyor. Ne yapmam lazım

Güncellemeler:
Annemw söyleyemem. Ablam var benim bana kadının adını öğren yolla bana ben halledeim dedi. Ama ben çok korkuyorum. Çok fazla

0|1
15

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma ve pişman olacağın birşey yapma. Böyle birşeye önlem alamazsın tamam o kişi senin baban ama aynı zamanda bir erkek ve erkekler bu tarz ilişkilere girecekleri varsa zaten girerler girecekleri yoksa da dünya yıkılsa girmezler. Senin kendini üzmene neden olacak birşey yok ortada. Gerekirse ablana söyle kadının ismini ama sakın ha annenize birşey söylemeyin ortada fol yok yumurta yok annenle babanın arasını bozarsınız

0|0
    0|0
    • Erkek arkadasımda aynı şeyi dedi. Kadın alımlı sarışın zayıf VIR kadın yaşlı da 50 vardır. Sonuçta babam da erkek diyorum erkek kardeşime anlatsam nolmuş yani derdi

• Sen bana güven bu olayların içine girme sonra üzüleceğin sonuçlar doğabilir keşke karışmasaydım dersin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Git babana söyle anneme anlatacağım de.

0|0
    0|0
  • o kadının suratına tükür :)

0|0
    0|0
  • onunla konuşmayı denesen

0|0
    0|0
  • boşver heyecanını yaşasın. sonra eve gelir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hicbsey yapma. Herkesin kendi hayati var ve gorunen o ki herkes kendi cikarlarini dusunuyo. Sende benim gibi yap hicbseyi umursama kendi ayaklarinin ustundd dur ve en iyi gelecegi hazirla. Benden sana tavsiye.

0|0
    0|0
    • Aslında çok haklısın. Okul bitse bir an önce anneme de bakarım babamagerek kalmaz

• şu an sadece babani sucladigin icin bu sekilde dusunuyosun aslinda anneni korumaya alma gudusuyle hareket ediyosun. Ama kimin ne yaptigini sen anlayamazsin. Bu onlarin ikisinin arasinda birak onlar cozsun. Ben senelerce babam aldatiyo bildim annemi savundum korudum kolladim. Oda aldatti bu sefer daha buyuk yikildim. Demek istedigim ikisine de saygin sevgin olsun tabiki ama sen kendi yolunu cizmeye basla. Hayatta yalnizsin kimseye sirtini dayama

Yükleniyor...