Yenı yıl sıze ne getirsin?

bır furya olusmus bende katılayım.. ne ıstıyor ne beklıyorsunuz 2016 dan.. avuc ıcı kadar mutluluk yeter.. saglık eslıgınde...

sızın ıcınse yenı yıl mutluluk basarı saglık huzur para ask getırsın yenı yılınız nese ıcınde gecsın.. baktınız olmuyor koyverın gıtsın.. 2017 vaaaar 2018 vaaar...

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• yeni yil bana aynaya baktiğim zaman gülümseyen mutlu yüzüm,
    yeni yil bana yillarimin emeğiyle dizlerim yara bere birlikte büyüdüğüm dostlarimin daimi yanimda olmaya devam etmelerini görecek onurlu vicdan.
    yeni yil bana ellerini ayaklarini kutsal sayip öpe öpe doyamadiğim ailemin sağliğini, mutluluğunu, huzurunu görecek uzun yillar.
    yeni yil bana kariyerime yeni başladiğim mesleğim de sabir, hirs ihsan eylesin.
    yeni yil bana borclarimdan arinmama, kredi kartlarina son vermemi (allah'm lütfen)
    yeni yil bana birikmiş paralarimin gayretinde ödül olarak bir motosiklet.

yeni yil bize savaşlarin devam etmediği, masum insanlarin ölümüne göz yumulmamasini, ihmalsiz temellerin olmamasini.
    adalet! adi gibi adaletce olmasini.
    yeni yil bize son yillar arasinda tecavüzün girla gittiği üzücüğü haberin bir daha olmamasini, islah odalarinin geri gelmesini!
    yeni yil bize evladinin can acisiyla hayatta kalma çabasinda olan annenin/babanin bu saatten sonra ne yapacak bunlar şimdi? insan nasil dayanir! demeye maruz kalmamamizi, dilerim ki olmasin.

kadina şiddet !
    kadina taciz-tecavüz/ 7 yaşinda cinselliği bilmeyen çoçuğun tecavüze uğramasi!
    hayvan vahşetleri ! uçkuruna düşkün şeref yoksunlarinin cinsel obje gibi kullanmasi!
    öz abisinin ve babasinin tacizine uğrayan genç kizin intihar etmesi!
    törenin devam ettiği bölgelerin kan parasiyla susturulmasi.
    kodaman adamlarin torunu yaşinda çoçuklar ile evlenme isteği!
    çoçuk gelinler!
    pedofili hastalari, sapkinlar!
    kaybolan insanlik..
    toz olur kaybolur umarim, benden bu.

0|1
    0|0
  • Huzur getirsin , cepte olanları alıp götürmesin yeter.

Herkese , Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yeni yıl dilerim.
    :D :D :D

0|1
    0|0
  • Mutluluk ve başarı sadece bu ikisini istiyorum. Ama bu yeni yil ile alakali degil. Ne kadar cok calisirsan o kadar cabuk istediklerine sahip olursun

0|1
    0|0
  • Bana mutluluk getirsin

0|1
    0|0
  • Ailemle beraber mutlu olayim yeter simdi elimde olanlari elimden almasin :)

0|1
    0|0
  • Çok şey bekliyorum 2016 dan

0|1
    0|0
  • Şansa ihtiyacım var

0|1
    0|0
  • Illa ki bişey getirecekse şans getirsin😄

0|1
    0|0
  • Sağlık, huzur, başarı, mutluluk, aşk getirsin :)

0|1
    0|0
  • Sağlık, huzur

0|1
    0|0
  • Aşk sağlık mutluluk huzur

0|1
    0|0
  • mutluluuk

0|1
    0|0
  • Huzur getirsin

0|1
    0|0
  • Huzur, şans, mutluluk, sağlık😊

0|1
    0|0
  • Saglik huzur mutluluk
    Dunya da baris

0|1
    0|0
    • Kamu spotu oldu bu yaff:)

• Benim karnim tok iken yatacak yerim var iken dunyada soguktan acliktan ölenler var.
      Ben varlik icinde can sıkintisi cekerken
      Yokluk icinde annesinin sirtinda gunesin altinda calisan bebekler var.
      Benim kedim gastrit oldu diye doktorda tedavi gorur iken sokaklarda siddet ve aclik sefaletle terkedilen yavru kedicikler var.
      Allah dunyayi yaratmis canlilari dagi tasi 4 iklimi gunesi ayi sunmus bize.. biz ise sukur etmeden deger bilmeden yakip yikiyoruz herseyi.
      Ben bu gece eglenerek yeni yila girerken hastanelerde can cekisen, ben zevkine havai fisek patlatirken canli bombalar altinda saklanan kursunlardan kacan insanlar olucak.
      Bunu biliyorum ve dusuncesi bile beni mutsuz ediyor.

• Simdi oldu:))

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...