Çocuğumu şehir hayatından uzak, internetsiz, sakin bir köyde büyütmek istiyorum. Geleceği nasıl olur bu şekilde?

Çocuğum olduğu zaman onu her şeyin doğal olduğu, insanların samimi olduğu, internet nedir bilmeyen çocukların arasında, akıllı telefonların olmadığı, sokakta top oynayan çocuklarla birlikte büyümesini istiyorum. Yine bir köy okuluna gider ve üniversite çağına gelene kadar böyle bir yaşam sürdürür. Ben bir hastanede çalışacağım için şehirle bağlantılı olmak zorunda olurum ama bu cefayı çekerim, muhtemelen eşimde öyle olur ama katlanırız. Bu şartlar altında çocuk günümüz çocuklarından daha kaliteli bir yaşam sürdürebilir mi?

Güncellemeler:
Kaliteliden kastım çocuğumun bizim gibi çocukluğunu yaşayarak büyümesi. İnternetin başında, televizyon karşısında büyüyen bir apartman çocuğu değilde, en azından liseye kadar parkta oynayan, kendiyle ve ailesiyle vakit geçiren, evinde internet olmadığından yapacak daha başka şeyler bulan bir çocuk olarak büyüsün diyorum. En azından liseye kadar.
www.gezipgorduk.com/.../

Kastettiğim yer böyle yerler olabilir. İnterneti hiç olmasın demiyorum ama her evde olmayan, internetin lükse girdiği yerler olabilir. Görsellere bakmanız da yeterli :)

0|0
1837

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...