Hangi ülkenin istiklal marşı?

sizce hangi ülkenin istiklal marşı Yunanistan mı İsrail mi?
Aslında ülkeme hakaret etmiş olabilirim ama neyse 😄
Hiç biri demek yokk 3 aşağı 5 yukarı karar verin
Yunanistan💓

İsrail😞

• Yunanistan💋
    79% (19)65% (13)73% (32)Oy Ver
  • İsrail☹
    21% (5)35% (7)27% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İlk olarak bizimki Turkiyenşn marşı yazanlar alakasız görüş yapmayın!
2. Olarak ülkemin marşına hakaret edenşer ağzınızın payını veririm bende Türkiyeninkine hakaret ederim ama bana uymaz ben sefil değilim çünki!
Bazı türklere acıyorum 😃Ama Yunanistan diyenlerin başımın üstünde yeri var Cansınız

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• İstiklal marşı bizim marşımızdır, diğer ülkelerin ulusal marşları vardır. Ben o milletlerin mensubu değilim, niye tercih edeyimki.

3|2
    1|0
    • Tamam işte 1 tanesini seç

• kırk bine yakın puanım var benim, eig peşinde değilim, ihtiyacım yok. Egeliyim, o insanları tanıyorum, gerçek duygularımı yazdım.

En İyi Kız Görüşü

• Yunan kardeşlerimize hakaret eden p. çleri kınıyorum! Öncelikle beyler Adanalıyım TÜRKÜM bu kız benim en iyi arkadaşım ve türkler için kavga ettiği kûrt kullanıcılar var ama Bir ülkenin hüriyet marşına hakaret etmek Türke yakışmaz hepimize aferin kendimizi rezil ettik! Veronikacım herkes adına özür diliyorum Yunanlıların başımız üstünde yeri var! Sevgiler

1|0
    2|3
    • Katiliyorum'da, milliyetcilik kabartisi vardir bizim halkimizda. Nede olsa Türk Kürt kardesligini baltalayan insanlar var burada ;)

• Yalniz buna karsiyim : Adana çocuyuz guzelim gel koluma takıl 2 garı dovelim

Erkekler Ne Diyor 19

• https://m.youtube.com/watch?v=MdgIHIgzqYA
    hiçbiri bunun yerini tutamaz

6|9
    1|0
    • Helalsin be

• Senin istemen ile olacak bir şey değil zaten Yunanistanda bir çok Türk Türkiyede bir çok Yunan var 😊Artı bai bakanlar anlaşıyor 😉Yani sen istemesende en fazla 5 yıla kardeş ülke olucaz mesela Azerbaycanla kardeş ülkesiniz ama Türkleri sevmeyende var işte böyle olucak artı damak tatlarıda kuzen damgası yedi bence içindeki düşmanlığı erit ya da bırak öyle kalsın ama eğer kalırsa içinde durur sana manevi açıdan zarar verir 😉

• Ha yok böyle iyiyim ben
      son sözümü de dedim zaten ;)

• Hicbiri fok gibiler

7|3
    2|0
  • ıstıklal marsını acar dınlerım bunlarda neymıs... banane hem!

2|5
    1|0
  • İsrailinki daha güzel

1|3
    3|3
  • Türkiye <3

4|3
    1|0
  • İstiklal Marşı'nın her satırında bir yaşanmışlık vardır, bağımsızlık mücadelesi veren ve sınırları kanla çizilmiş bir ulusun marşıdır o, israil gibi bebek katili bir ülkenin stüdyoda bestelenmiş marşı ile karıstırman büyük bir terbiyesizliktir, insanların milli duygularını tahrik ederek popi olacağını falan sanıyorsan bir çektir git.

2|1
    1|0
    • Yunanistanla karşılaştırdım yunanmısın baya atarlandın ayrıca ne diyon yüzde 0 anladım

• Ama yorumlarin falan turkiyeyi asagilamis gibi :D

• Banane onlarda Yunanistana hakaret etti

• al birini vur otekisine ikiside bir halta yaramaz

3|4
    2|0
  • bunlar nasıl marş anlamadım mozart'ın kapı gıcırtısı gibi

3|4
    1|0
    • terbiyesizlik yapma, çizginide aşma, gelip burada İstiklal Marşı'na hakaret etmekle yiğit olunmuyor, gel bunları buradakı herhangi birinin karsısında söyle.

• Ben türk degilim, babam iskocya kilmarnock'lu. ülkeni sevmene birsey diyen yok ama gelipte bir ulusun marşına tuvalet sifonu diyecek kadar terbiyesiz bir insansın. Gelip burada provakatif hareketler yapma.

• @iskoc_hakem sizde burada gelip ülkeme Kapı gıcırtısı diyemezsiniz hiç yoktan kuralla aykırı hiç bir şey yapmadığım içim rahatım 😉ama siz?

• neden Yunanistan ya da İsrail marşı seçmek zorundayız

1|3
    1|0
  • Yunanistan Türklerin hiç bir zaman dostu olmamıştır.
    Bunun yanında İsrail, yine Yunanlilardan daha yakındır Türklere.
    99 depreminde İsrailin Türklere yardımlarını unutmamalı

1|3
    1|0
    • One minute kavgasıda unutulmamalı

• Tamam ona bir şey dediğim yok zaten nasıl görürsen gör... Çiprası severim panpişkos.

• O benim canımın içi👍

• O ülkeler ne zaman istiklal mücadelesi vermiş de marşları istiklal marşı olmuş.
    Sorunu, milli marj olarak düzeltmelisin.
    Lütfen bilgileri doğru paylaşalım.
    İsrailin ırkçı ve ne kadar hırslı marşı olduğu ortada.
    Yunan da zaten dost değil.
    Her ikisinin marşı da beş para etmez.

0|1
    0|0
    • Şimdi anlamayannlar olabileceği için böyle yazdım bu 1 2. olarak biz kurtuluş mücadalesi verdik istiklalden daha zor bir durum 3. Yunan zaten dost değil demişsin baş bakanımız size dost derken sizin düşman demeniz eski olaylara bağlamanız geride kalmışlıktır yok Yunanlılar Turk duşmanı gibi uydurmalarınız 4. olarak ise sen hiç bir ülkenin marşına BEŞ PARA ETMEZ diyemezsin senin ne haddine! Bizi sinirlendirip biz sizin bayrağınıza hakaret edince biz terbiyesiz oluyoruz! Sen altında onca şehit verilmiş ve kurtuluşumuzun simgesi olan MİLLİ MARŞIMIZA hakaret edemezsin! Ama ben senin marşına hakaret etmeyeceğim şu an edersem pek iyi olacağını sanmıyorum. Şuda kulağına küpe olsun biz Yunanlılar bu ülkeyi kazanmak için namusumuzu Türk askerlerinden korumak için çok çaba ve şehit vermiş bir ülkeyiz

• bunu izle...
      bu da bizim istiklal mücadelemiz.
      sevecek misin bakalım.
      https://www.youtube.com/watch?v=y6H699CrNe8

• Sen 2 saat izlemeden sadece 5 dk okuman yeterli yarım saatini izlediç videonun http://i.hizliresim.com/vnRmQr.png
      Ayrıca şunuda eklemek istiyorum her ülke için Fransa Bulgaristan Türkiye Yunanistan bir çok insan ölmûş şehit verilmiştir Tûrk kadınları nasıl Fransız askerlerinden namusunu korumaya çalışmış ise Yunan kadınlarıda Türk askerlerine aynı kuvveti göstermiştir bunuda belirteyim

• İsrail marşını Türkçeye çeviren arkadaş İsrail ajanı çıkmış

0|1
    1|0
  • İstiklal marşı ne zamandan beri sizin oluyor ahaha :D

Bizim ülkenin istiklal marşı güzeldir ayrıca diğerleriyle işim olmaz. :)

0|0
    0|0
  • Israel

0|2
    2|1
  • Tabikide (Yunanistan) çünkü ben bir (Yunanım) diğer milletlerin marşı beş para etmez..

0|0
    0|1
    • Aman tanrim didim bende yunanım neresindensin?

• Biz iş şartları daha iyi olduğu için geldik yalnız Selanik göçmenimisin yoksa bildiğin ataları Bizanslı Yunan mı?

• Babam bildiğin Yunanistanlı annem ise Türk
      Dahada geçmişe bakacak olursan dedelerimin dedeleri İskandinav göçmeni Ama ben kendimi tamamen Yunan hissediyorum :-)

• Kafa dominos'ta herhalde?

0|1
    0|0
  • zuhahaha istiklal marşı diyorya hangi ülkenin yarıldım ya bu gençlik işte..

0|1
    0|0
  • 3|2
    1|0
  • osursak daha iyi marş olur DD

3|3
    1|0
    • kendi çöplüğünde öt lütfen: DD

• sen çok çocuksusun laf yarısı modundasın . öyle tepki verdiğinde ben eglenceye basladım laf sokma derdine girmiyorum sana o yüzden.

Kızlar Ne Diyor 11

• İkiside berbat,

2|4
    1|0
  • Ne yunanistan nede israyil. Bu dunyanin krali olan Rusyanin vatandasi olarak Rusya marsi diyorum ))

2|0
    0|1
  • . Yunanistanı neden şu ucube israil ile kıyasladın anlamam veremedim. Yunanların zekasına bayılıyorum. Komşu ülkemiz ve birçok ortak kültürümüz var. Tabiki YUNANİSTAN diyeceğim.

1|0
    0|1
  • İstiklal marşı Türkiyenin marşıdır. Genel olarak adı ise milli marştir. Diğerlerini de su an dinletemediğim için bir fikrim yok

1|1
    0|1
  • Yunanistan tabiki ısraile hic sempatim yok

1|0
    0|1
  • Yunanistan'a karşı bu sevgi neden , anlayamadım?

0|0
    0|0
    • Yunan olmaktan 😊

• Ailem burada daha iyi para kazanılabileceği için geldi hakim hanım 😃Türkiye güzel bir ülke ama kendi vatanını özlüyor insan birde bazı kendini bilmezler saçma yorumlar yazınca çıldırıyorım ama sanırım hayatımı burada geçiricem evlenene kadar

• Hakim Hanım?
      Estağfurullah. Sorunuz bende merak uyandırdı sadece.

Anladım , peki.

• Hiçbiri.

0|3
    1|0
  • Yunanistan demek zorundamiyiz ustelik ikiside igrenc

0|1
    0|0
  • Milli marş denir ona hangi ulkenin istiklal marşı denmez

0|1
    0|0
  • İsrail köpeklerinin herşeyi tarzım değil

0|0