Bugün çocuk esirgeme kurumuna gidip ordaki çocukların yeni yılını kutlayım diyorum. sizce nasıl fikir?

onlara küçükte olsa hediyeler almak istiyorum, ne olabilir?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Güzel fikir :) gideceğiniz kurumu arayıp önceden bilgi alabilirsiniz ihtiyaç listesi hazırlıyorlar size. ya da kaç tane çocuk olduğunu öğrenebilirsiniz. hediyeleri bildiğim kadarıyla kapıdaki görevliye bırakıyorsunuz onlar daha sonra çocuklara iletiyorlar yiyecek bir şey almamanızı tavsiye derim çünkü içeriye almıyorlar.
    yapboz, arabalar, kamyonlar, bebekler, boyama kitapları, eğitici oyuncak seti alabilirsiniz :) iyi eğlenceler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Süper fikir. Hatta bugün için en iyi fikir.

0|1
    0|0
  • iyii.

0|0
    0|0
  • guzel fikir erken git hatta daha cok zaman geçir

0|1
    0|0
    • öğleden sonra gidicem ama ne alsam onlara

• cok masrafli olmasa da olur kucuk arabalar, boyama kitapları, boyalar, kar küreleri, kizlar icin bebekler falan uygunbi yer bulursan fiyatlari fazla gelmez

• Araba silah ve kızlara bebek al bravo gerçekten örnek bir davranış

0|0
    0|0
  • Çok güzel fikir. Mutlu olurlar hem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• k. bkma da kendini tatmin etmekte oteye gecmez. ben bolgedeki cek lere aylk olarak malzeme satiyorum ve duzenli ziyaretlerele kankamlarimla hali saha maci sinema keyfi va yapiyoruz. yani demek istedigim su ki yilin bir gununde hediye almak yerine yilin bir kac gununde gidin konusun oyun oynayin

0|0
    0|0
    • kardeşim biz zaten koruyucu aileyiz. 3 tane kız çocuğu alıp büyüttük. emin ol sık sık giderim. sadece şu an alınacak hediyelerle ilgili ne olabilir onu soruyorum. merak etme.

Yükleniyor...