Herkesin Psikolojik Problemi Olduğuna İnanıyor Musunuz?

Tanimlanmamis olduklari icin somutlasamamiz en az bir ruhsal sorun oldugunu dusunuyorum ben her insanda.

Küçük capli oldugundan, baskalarina zarar vermeyen turden olanlar arastirilmaya deger gorulmuyor. Hasta kendi halinde takiliyor.

En basitinden, totemlere fazla baglilik bir delilik alametidir.
9 sayısı kimse icin ugurlu olamaz. Veya yesil renk kimseye sans getirmez.

Hepimiz manyagiz.

• Dogru
    50% (7)58% (7)54% (14)Oy Ver
  • Haklisin
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Kesinlikle
    14% (2)25% (3)19% (5)Oy Ver
  • Guzel tespit
    29% (4)17% (2)23% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin ://

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu konuda kriterlere bakmak lazım beyefendi (karş)
    Freud aklına bir kere ölümü, ölmeyi getirmiş kişi sağlıklı değildir diyor. Sonra Dünya Sağlık Örgütü tanımına göre ise sağlık fiziksel sosyal ruhsal bilişsel bütünlük halidir.
    İşte bir de Dsm-4 Dsm-5 verileri var ve ben bunların yeterli kriterler olduğunu düşünmüyorum. Dsm-4 te antisosyal kişilik bozukluğu tanısı için yazanlardan bir kaçı aşırı komik ve amatörce hazırlanmış. Ya zaten bu dsm-3 dsm-4 tutunca 5'i çıkardılar çok da orjinal bir eser değil. İşte geçen gün de bir metni ilk önce arapçaya sonra da fransızcaya falan çevirdim görecektiniz beni. Ya kızlar bilgiliyim işte anlayın yoruldum yazmaktan aaa. Yazdık o kadar cahil kişi nasıl yazar bunları. Hadi etkilenen kızları göreyim (mesaj kutumda tabi)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• E cunku felek illa ki hepimize geciriyor bir kisi es gectigini gormedim.. ya ölürsek dertten olucez ya

0|0
    0|0
  • Neden "hayır katılmıyorum" şıkkı yok?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaşasın Tam Bağımsız Ruh Hastaları !

0|0
    0|0
  • Özellikle ülkenin %50sinin ciddi bir travma yaşadığı görüşündeyim.

0|0
    0|0
  • ben haric herkes manyak bence

0|0
    0|0
  • Biz toplumdaki sosyopatlarız hasta olan biz değiliz

0|0
    0|0
Yükleniyor...