Yanlızlıktan ölecem sadece özel hayat değil hiç arkadaşım yok yok yok?

yanlızlıktan ölecem sadece özel hayat değil hiç arkadaşım yok yok yok?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• kendini karşındakilerin yerine koy ve dürüstçe kendine başka bir insan gibi bak. o zaman nedenini bulursun ;)

0|0
    0|0
    • 25 yaşında 1,84 boyunda yakışıklı, başarılı, zeki, arabası ve yatı olan, aylık geliri 10 bin lira (babadan kalan ticari bir işletmemiz var ) 2 üni mezunu yabancı dili olan , uyumlu, sakin, önyargısız, kendi meziyetlerini ön atmayan (şu an sen sordun diye söylüyorum ve gizli olarak sana içimi doküyorum), insanları ezmekten nefret eden , sosyal demokrat , nazik, efendi başarılı biriyim. Kendime baktığım zaman insanların benii çekememesinden kaynaklı böyle yaptıklarını düşünüyorum.

• özür dilerim nedendir bilmiyorum yazdıklarının o kısımlarını görememişim.

• kardeş gerçek dost bulmak bu devirde o kadar kolay değil. çünki insanlar gerçekten çok zor bir dönemden geçiyor ve çoğu şey para olmuş ve bu yüzden paraya bakıyorlar insanın karakterine güvenine vs. değil. eğer gerçek bir dost istiyorsan ona her halinle katlanabilmelisin. bulmak için yanlız yaşayan tek takılmayı seven insanları araştırmalısın ;)

• Benim de var bir tanr ama isi dusunce geliyor (canı sıkılınca) sanaldan gerisi bazen yildan yila gorusuyoruz

0|0
    0|0
  • Abi hiç sorma bende aynı durumdayım nerdeyse düz duvara tırmancam halbuki çirkinde değilim orta derecenin üstünde sayılır hatta ama olmayınca olmuyor kısmer

0|0
    0|0
Yükleniyor...