3,5 Ağaç için darbeye teşebbüs edenler şimdi çam kesip süslemek ile maşgul, nasıl değerlendiriyorsunuz?

3,5 Ağaç için darbeye teşebbüs edenler şimdi çam kesip süslemek ile maşgul, nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• çok mükemmel bir yaklaşım süper mantık.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 5 agaci ona buna peşkeş cektirmektense parki oldugu gibi biraktilar.
    Demek 5 agac yokmus. Ikile

0|0
    1|1
    • ne oldu israil d. lü, gerçekler zoruna mı gidiyor duyunca, haydi haydi tel avive uçak seferleri devam ederken al biletini yoksa bu ülkede fazla ömrünüz yok

• Ya sen kimsin ki? Cebinde 10 liran yok burada kadim halk olmussun. Cogunluk nedir? Bu kin bu nefret... sen de haklisin. Senin sahiplerin boyle kin nefret dolu sen niye olmayasin? ìnsanlik sizin haddiniz degil. Kalite sizi terk etmis. Insan copu olmussunuz. Likir likir kola icip israili kotulersiniz. Yaziklar olsun insan olamayan herkese. Karakter yoksunlari. Hayvanlar bile daha kibar daha yufka.

• bizim cebimizde 10 lira yok nerede patates cipsi kola içeçecek para :):):) hamd olsun imanımızda var paramızda var, ama sizin gibi para ile hava atacak kadar budala değiliz.

Çoğunluk millet iradesidir, milletin iradesi ise islamın emrettiği gibi, gelişen, kalkınan, her alanda yenilikçi bir ülke istiyor, tıpkı şuanki türkiye gibi, yani sizin istediğiniz 5 cente hasret türkiye defteri açılmamak üzere kapanmıştır, sen ancak goy goyculuk yapıp kendini tatmin et, goygoyu bırakta bavulunu toplamaya başla, osmanlının topraklarında misafirliğiniz bitmek üzere zerdüştler.

Erkekler Ne Diyor 7

• Birader okadar şehit veriyoruz o agaçlar için eylem yapıp sagi solu yikanlar bizim kardeslerimizi abilerini vatanimizi milletimizi cani pahasına ortaya koyanlar için neden yurumuyolar herkes evinde çam süslüyo dediğin gibi bir cogunun haberi bile yoktur televizyonlarda yok o onu s.. kerken yok o bunun popona bakar biri bizi gozetliyo yok yemek hani nerede sehit haberlerimiz nerede yuruyuşlerimiz yazık milletimize...

0|1
    0|0
    • İşte gel gör ki dostum, yorumlarada bakarsan bunu akepelilik olarak görecek kadar ulusalcı ve yurtsever geçinip, vatana ve millete düşmanlık güden zihniyettir bunlar.

Bunlar gazi mustafa kemalin adını kullanılarak kemalizm diye oluşturulan fakat temelde inönizm olan zihniyetin savunucularıdır, daha bunu bile ayıramayanlar milleti küçük görürler

• Aynen öyle kardeşim umrumda değil hiç bir parti ben mhpliyim askere tum arkadaşlarım gitti okulum oldugu icin bitip paşa paşa oraya giderek bedelini orda durarak ödeme taraftarıyım. Ne akp ne chp ne mhp hepsi boş bunlar turkiyenin siyaseti tek yaptiklari şey ağız dalaşı bildikleri tek iş bunlar bizim milletimiz ise alkişcı. Bizi bizi kirdirana lanet olsun yapacak diyecek hiç bisey yok sonumuz hayir ola daha neler görecez kendi ogullarina vatanin cocuklarina sahip çıkamayan devlete teroristlerle masaya oturan devlete devlet onu gectim insan denmez daha neler denirde kardeş susuyorum tek diyecegim şey burada bunu okuyacak olanlar vardır sehitlerime sahip cikmayan insanlara insanligini dusunmesini soyluyorum okadar

• Herkes sığınaklara ak troll saldırısı tekrar ediyorum ak troll saldırısı bu bir tatbikat değildir.

0|0
    0|1
    • Ne oldu zoruna mı gitti, şükür erdoğan ile, akepe ile alakam yok, bizim tarafımız milletten taraf, sizin gibi illetten taraf değiliz diye mi zorunuza gidiyor, israil d. lü

• @celile6161 havla havla

• Soran bence havlayan sensin sesini kesiyorum şimdi.
      @celile6161 aldırış etme bunlara ağzını bozmaya değmez.

• Gün geçmiyor ki Akp'li ya da dindar kesim mükemmel bir aforizmayla, argümanla karşımıza gelmesinler. Allah başımızdan eksik etmesin sizi gülme sebebimizsiniz.

1|0
    0|1
    • vallah akepeli değilim ama dindar kesim olarak her seçim akşamı size bakarak çok gülenlerdenim, siz gülün gülün, gidecek ülke bulursanız gittiğiniz ülkeden bu ülkeye bakıp iç geçireceksiniz, ama sizi alan ülke olmayacağı için seve seve bu sistemi kabul edeceksiniz.

• Plastik agac onlar knk

1|0
    0|0
    • plastiğin doğaya zararı ortada, gezide ağaç üzerinden doğacılık güdüp, darbe şakşakçılığı ile ekonomi düşmanlığı güdenler plastiğede karşı olmalı, hani doğacılık, nerede?

• o asker artık mehter marşı ile yürüyüş yapıyor, bak artık askeriyede yılbaşı yasaklandı, sizin kafanızda alacak siz rahat olun, güvendiğiniz darbeciler kalmadı artık peygamber ocağı geri döndü

• @peopleexpert afferin sana işte bak bu adam gibi mantıklı konuşmuş 👏

• çam kesen yok plastik ağaç hepsi.

0|0
    0|1
    • plastik maddenin doğaya verdiği zarar ortada değil mi, hani doğa severdiniz ne oldu?

• ağaçların kime girdiği belli kimin havladığı da belli ya sıçırık bari bu sitede huzur verin gidin yobazların geniş geniş yayıldığı bir sitede vakit geçirin klavye delikanlılığına gelelim adres versem gelecekmiş gibi ahkam kesme s. git şimdi

• seni klavyeci seni, şu gezide kahraman türk polisinin geberttiği itler ile doğuda gebertilen eş değer olduğun vatan hainleride böyle havlıyordu ama sonunda o ağaç girdi onlara

• ironik

0|0
    0|0
  • siyaset yapma ya dingil. Senin kafan bu kadar çalışıyo işte 3,5 ağaç için yapıldı dimi

0|0
    0|0
    • neden yaptınız, darbe için, ekonominin rayından çıkması için, milletin emeği ile vergisi ile alınan araçların, gereçlerin, oluşturulan binaların yakılıp yıkılması için mi, biz sizin nereden emir aldığınızı iyi biliriz

• kardeş ben onlardan değilim bu 1,
      seninle bunları tartışamam bu 2,
      bence olaylarda polisler haklı bu da 3.

• Darbe değil hukumete karşı yapıldı evet ve yapılanda doğruydu karadenizdede ayni boku yapma caliştiniz yemedi paşas paşas geri donduruldunuuzzz 😉

Yükleniyor...