Ülkemizde neden 1.75 erkekler cirit atıyor?

İsveç gibi ülkelerde erkeklerin boyu en az 1.82 civarı. bizim burada 1.75 hatta 1.70 erkekler dolu var. yemin ederim üzülüyorum
Erkek dediğin uzun boylu olur. Erkek olduğunuzu belli eden boyunuz olsun.

Güncellemeler:
Boyum 1.68
Merak edenler olmuş
Troll diyecek arkadaşlara çok ciddi olduğumu hatırlatırım

Uzun boylu erkek istemek trollük olmuş

Biraz sinirle yazdım çünkü siz Rus kızı muhabbbeti yapıp duruyorsunuz

0|0
23|98

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar da uzun olmak isterdi ama yapacak bir şey yok. Kısa kaldılar. Kendileri seçmedi kısa olmayı. Soru açıp milletin moralini bozmaya gerek yok.

1|6
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kari dediginin de bacak boyu olacak ama kizlarimizin hepsi gotten bacakli.. kizli erkekli resmen ulke olarak tavuk gibi vucudlarimiz var ya

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 97

• Ne yapalım yani Allaha şirkmi koşalım ne istiyorsun bizden Yaratanamı trip atalım

2|3
    1|1
  • Dünyada Bayan boy ortalaması 160 cm - 165 cm arasında değişiklik gösterirken bayanlarda ki bu uzun boylu erkek edası neden acaba? Tamam yakışabilir ayrı bir mesele ama erkeklerin kendi ellerinde değil boylarını seçmek!
    Ayrıca boyum 191 cm!
    Uzun boylu olmanın da dezavantajları olduğunu üstüne basa basa belirtmek isterim!

2|0
    0|0
  • www.targetmap.com/.../5744_THUMB_IPAD.jpg Fırıncı küreğiyle çarpasım geldi sana. 175 adamı beğenmiyor. Git İsveç'e onlar seni bekliyor zaten.

1|2
    0|0
  • Hee yaa düğmesi var kıcımızda basınca uzuyor bu gencleri siz kızlar bu erkekleri elinde olmayan sebeblerden dolayı yargılamayı ne zaman bırakacaksınız

0|2
    0|0
  • Türkler ırk olarak doğudan geliyor. Az otur da tarihini oku. 175 ortalamamıza göre bile uzun bir boy. Senin gibi dangalaklarda yaşadığı memleketi hiçe sayar böyle işte.

1|1
    0|0
  • Olgunlaşamamış insan beyanatı. Beyin önemli bir organ kullanmak herkesin harcı değil tabi.

1|3
    0|0
  • Al sana ülkesini ve insanını beğenmeyen bir tane daha 😃

1|1
    0|0
  • beğenmiyosan başka ülkeye gitcen

1|3
    0|0
  • Merhaba sayın troll, nasılsın? Bıyıklar terledi mi delikanlı?

0|1
    0|0
    • Allah çarpsın çok ciddiyim sizde işinize gelmeyene hemen troll :)

• Allah vermiyorsa, biz ne yapak? Ayrıca hem yeteri kadar güzel değilsiniz? hem de kısasınız. Hal böyle olunca, yabancı kızlar tarafından sayısız teklif alan biz TÜRK erkekleri size bakıyor isek, oturup şükredin. Biz size muhtaç değiliz, siz bize muhtaçsınız. Avrupaya gidin bakalım, halükade güzel olmasanız kim size bakar? Ancak biz Türk erkekleri nereye gitsek evlenebiliyoruz.

0|1
    0|0
  • Kadınlar 1.80 ya, o yüzden öyleyiz.

2|1
    0|0
  • 1.50 boyunuzla 1.82 istemek de iyi :)

1|1
    1|0
  • Türkiye neden hep agir vasitali kezbanlar var. rus kizlari nazil offfff afettt. ya da Kore supettt ama turkiyedekiler kezbannnn babbanizin titas makinelerini kullanan kezbanlarr var :)))

0|0
    0|0
  • Peki o ülkelerdeki kızların boyuyla bizim kızların boyu arasında fark yok mu? Not: boyu 182 olan birisi olarak soruyorum bu soruyu.

0|0
    0|0
  • Genleri değiştirmiyor kolay bir şekilde cahil arkadaşım. Çevre şartları iyi değil. Vs bir çok örnek. Bilgin yoksa saçma fikirlerinde olmasın.

0|0
    0|0
  • sen de işveçli kızların kalitesinin çeyreği var mı peki

www.mailce.com/.../isve%C3%A71-e1369257115317.jpg

0|0
    0|0
  • ben 1.73 boyundayım ve bir sürü 180 190 rezil etmisliğim var çok şükür gerek boks ringinde gerek basketbol sahasında gerek denizde gerek bilgiyle kültür ve ahlakla burdan varmak istediğim sonuç boy bir kıstas değildir ya da bir adamın adamlığını belirleyecek şeylerde bir mihenk taşı değildir, iyi günler dilerim.

1|0
    0|0
  • valal ben uzunum ama perde asmak dışında bir numarasını göremedim bunun hee bir de insanlar konuşurken biraz daha tırsarak konuşuyorlar ama ben onların ne dediğini umursamadığım için sıkıntı yok yani kısa olsam da çok problem olmazdı

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/m1dgO4.jpg http://i.hizliresim.com/PPp28d.jpg Diğer ülkelerdeki kızlar çok güzelken türkiyedeki kızlar neden kısa boylu kıllı

0|0
    0|0
    • F... yeah diyecek kalitede kızlara tapın siz. Size yakışan bu demek ki.

• Ayrıca herkes uzun olmak ister ama yaratırken torpilli yaratıyolar bizi suçlama

• He he hep oyledir tabi, benim boyum 177 eski Burhan Felek lisansli voleybolcusuyum ama masallah hep g*tten bacakli erkek tiplerle goruyorum kizlari, sen bence oturdugun yerden bilet kesiyosun gerisi yok 😃

0|0
    0|0
  • Merak etme sende uzun boylu olsun diye diye 30'a geleceksin, ve evde kalma korkusuyla 1.60 boyunda biriyle evleneceksin.

0|0
    0|0
  • Senin kadın olduğunu belli eden nelerin var merak ettim

1|0
    0|0
  • 186yım.. Diğer kardeşlerim de kendi seçmedi öyle olmayı..

1|0
    0|0
  • 1.50 kızlar neden ise ondan.

0|1
    0|0
  • Valla bende rus kızlarına bakıyorum neden bizim ülkedekiler böyle diyorum malzemedenmi çalmışlar diyorum ama yapıcak bişi yok ;)

0|2
    1|0
  • Ben 1.86 😎😏

0|1
    1|1
  • Ay g ö t ü m

0|0
    0|0
  • 185 im tosun

0|0
    0|0
  • Soruya soruyla yanıt vereyim. Peki neden türkiye de hala basenleri 2 kilo yağ bağlamıl kadınlar geziyor başka milletten kızlara bakıldığında her tarafı fit..

0|0
    0|0
  • sülalemde uzun boylu yok babam 1.68 ama adam gibi adam astsubay bilgili ve kültürlü senin o hasta olduğun uzun boylu heriflere bin basar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    67

Kızlar Ne Diyor 22

• 160 lık çıtır olarak
    hooşt diyorum noktalıyorum

1|2
    1|0
  • Genetiklerini degistiremezler ya napsin adamlar günahhh :/ :)

0|1
    0|0
  • Allah öyle yaratmış :dd

0|0
    0|0
  • İzmirde uzun dolu ama ksasıda yok değil

0|0
    0|0
  • Siz de kendi insaninizi begenmezsiniz sen dua at 155lik boyunuzla size bakiyolar

0|1
    0|0
  • Ya manyak mısınız kardeşim yaa 😒 sanki adam ben 190 oluyum diyince 190 oluyo. Beğenmiyosan git yani

1|2
    0|0
  • Ayy haspam boyi 1.68 Türk erkeklerini beğenmiyor. Asla ama asla kısalarla dalga gecmem. Ama seninle ölesiye geçerim. Uzun erkekler seni görmek için egilmek zorunda 😃😃

0|0
    0|0
  • Senin boyunu bilmiyorum uzun boylu erkek isteyebiirsin uzunsan. Ama ülkenin geneline bakarsak kızlar kısa boylu.1-55.1-65 arası. Hatta 1-65 bile az sayıda. Bu yüzden erkeklerde kızlara göre uygun.

0|0
    0|0
  • Kısa boylu olmak insanların elinde olan bir şey değil ki😕

0|0
    0|0
  • Erkek boy orantisina gore kiz boy arantisida kdusuk bizde ama brn kisa degilim diceksin ama kisa olmayan erkeklerde var brnce sen daha ergensin bu arada 173 um :)

0|0
    0|0
  • isveçle türkiyeyi bir tutan zihniyetr alkış

1|1
    0|0
  • Bu yüzden de minyon candır diyip duruyorlar. Kendisini uzun hissednce tabi. neyse ya

0|0
    0|0
  • Allah öyle yaratmış yargılamak sanamı düşer din gil

0|0
    0|0
  • yok kiz uzunlar da var

0|0
    0|0
  • Kendisini gorende mirranda kerr sanacak a. m*k

0|0
    0|0
  • Boyum 1.58 olduğu için bu konuda sesimi çıkarmıyorum:)

0|0
    0|0
  • Yaratıcıya sor. Kısaların suçu ne?

0|0
    0|0
  • Ben 63um sevgilim 1.85 kiskanabilirsiniz 😄

0|0
    0|0
  • Senin boy 182 mi ki 182lik arıyorsun

0|0
    0|0
  • Ben kisa boyluyum mesela ama uzun erkek severim 1.93 falan. Keske isvecte yasasaydimmmm

0|0
    0|0
  • :) erkeklerin boyu 175se 185 diye yutturmaya çalışıyorlar...

0|0
    0|0
  • Genlerimiz

0|1
    0|0
Yükleniyor...