Başınıza gelen en korkunç an neydi?

Her insanın başına kendisine göre korkutucu ya da korkunç bir an gelmiştir.. sizin başınıza ne geldi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukken böyle 12 13 yaşlarındayken akşam bakkala gitmiştim o zamanlar hayaletlerden falanda çok korkardım kuzen var bir tane o da beni korkutmak istemiş çarşafı alıp merdivenin altına girmiş ben tam adımımı attım böyle merdivene bir anda karşıma çıkmıştı o gin çok korkmuştum ya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 8-9 yaşlarındaydım gece yarısı abim bizim evin 2. Ci katından düşmüştü her yer kan içinde. Annem ve babam o an beni düşünmemişler ve direk hastaneye gittiler. Kalktığımda dış kapı açık ve her yer kan gölüne dönmüştü. Bağrınca komşu gelmişti annem onlara söylemiş bana göz kulak olsunlar diye. Tırsmıştım baya 1 ay kendime gelememiştim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ilkokul 7 de dershaneye gidiyordum bir çocuk vardı bizim sınıftan buna bir kartopu fırlattım ta gözüne geldi 10 dk sonra gözü mosmor oldu gözünü açamıyodu korktum gözüne filan birşey olacak diye :D

1|0
    0|0
    • hahaha o fena dır ya böyle içinde filizlenen ince bir korkunun verdiği rahasızlık falan anlıyorum seni :P

• Babamın kalp krizi geçirdiği an, gözümüzün önünde yere düşüp neredeyse öleceği o an.

2|0
    0|0
    • ahh.. büyük geçmiş olsun.. gerçekten en korkuncu bu olmalı.. büyük geçmiş olsun şu an iyi mi peki kendileri

• Teşekkür ederim, iyi Allah'a şükür.

• Yohhh hiç olmadı

1|0
    0|0
  • Birşey gelmedi düşündümde :)

0|0
    0|0
  • birine vurmuştum

0|0
    0|0
  • Hatirlamak istemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arabanın altında kalmam, bisikletle çukura düşmem ve çoban köpeğinin bana saldırması zincir olmasa öteki taraftaydım ama o an ki kalp atışı hiçbir zaman olmadı. :D

0|0
    0|0
  • Sabahın beşi ben lavaboya gidiyorum kardeşim banyo yapıyo biz konuşuyoruz falan sonra ben p*çlik olsun diye ışığı kapatıp kaçıyorum sonra aslında kardeşim yatağında uyuyomuş yuh ya cidden s*çmıştım

0|0
    0|0
  • 3 harflilerin rahatsız etmesi... bana görünmeleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...