Köleler ve köle olmayı sevenler nedir amacınız?

Bu durumdan zevk mi alıyosunuz ya da başka bir amacınız mı var? Ayrıntılı yazın..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seks sadece. Ne olacak amaçları? Bunu anlamayacak kadar aptal olamazsın herhalde.

0|0
    0|0
    • bana mesaj atanlar amaçlarının cinsellik olmadığını hakaret edilmesini sevdiklerini söylüyolardı

• Hepsi yalan :)

En İyi Kız Görüşü

• Benim eski sevgilim öyleydi. Doğuştan kadınlara karşı bir eziklik duyguları var içlerinde onlara hükmetmemiz hoşlarına gidiyo. Hakaret etmek dövmek ayaklarımızı öptürmemiz falan onlara aşırı zevk veriyo :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunun zevkle cinsellikle bir ilgisi yok. Tamamen karakterle ilgili bir durum. Biliyorsunuzki bazı insanlar dışlanmış ezilmiş olabilir bu gayet doğaldır. Biz böyle yaşamaya alışmışız yani insan yerine koyulmak için de kullanılmak zorundayız. Bazı arkadaslar burada saçmalasa da gerçek budur.

0|0
    0|0
  • aranızda sebastian gibi köle vardıda biz mi istemedik aqq hepsi seks üzerine köle

0|0
    0|0
  • Hiç anlamıyorum oylelerini

0|0
    0|0
  • Evet zevk, mutluluk ve çok daha önemlisi, doğru kadının ayaklarının altında olduğunuzu hissettiğiniz anda gelen huzur. Bunlar için köle oluyorum.

0|0
    0|0
  • benım ıc gudum hıslerım bu efendım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 dkka önce burdan birinin "yazdığı benim aşağılar mısınız hanımım " ben de anlam veremedim ve engelledim. Saçma bişey bence o kölelik durumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...