Polise ifade wermek?

Çok değerli ks halkı. bugün yaşadığım bir sıkıntyla ilgili fikre ihtiyacım var.. polis arkadaşlardan özel ricam yardım etmesi.. sıkmadan özet yazmaya çalışacagım gelelim konuya ben bir acentada çalışıyorum. ve 6 ayım bitecek bunca zamanda bir çok tantana yaşadık gerek insanların kredi kartından fazla çekim oldu gerek türsabdan geldiler vs vs otele girebilenler memnun kalanlara ek giremeyenler de azımsanmayack kadar fazla kredi kartı çekimi yapan bir arkadaş birden işten çıkıyor oysa baya yetkili sayılırdı. bugun ofisimize polis geldi tutanak tutuldu şahısla ilgili biz de görmedgimizi pek tanımadığımızi söyledik. gerçekten de öyle yani meğer siber suçtan aranıyormuş. Her ay düxenli mail orderle para çekiyormuş..! şmdi bütün bu anlattıklarmdan bizim ifade vermiş olmamız gerek kimlik fotokobisi gerek ev adresine kadar söylememiz bizi riske sokar mı?2. ise bu şahsa yardm ettiğini düşündğmz arkadaşı polise mi söyleyelim ortada delil de yok ama? Ve sonuncusu. otelde girişte tek bizim acenta da mı sorun çıkıyor kafamda soru yığını acil yardm lütfenn:(

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sizi sıkıntıya sokmaz ancak biliyorsanız bu bilgileri paylaşmamanız sizi sıkıntıya sokabilir.

Bu tür işlerde bu durumlar sıkça yaşanır. Olay size sıçramasın siz ona bakın. Herşeyden önce vicdanlı davranın. Bildiklerinizi anlatın gizli tutulacaktır zaten.

0|0
    0|0
    • Öncelikle sabırla okuyup cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. şimdi bahsettiğim kişiyle ilgili bilmediğim de çok şey varken bildiklermzi detaylıca söyledik mühim olan memur olma hayallermizin suya düşmemesi..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...