Arkadaşlar bu ateistler hakkında ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar bu ateistler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• diğer insanlardan farkları yok benim için
    benim inandığım şeye inanmıyorsun diye dışlanır mı insan ya
    ne saçma
    bana ve inancıma saygısızlık edilmediği sürece kimin neye inandığı ya da inanmadığı beni zerre kadar ilgilendirmiyor

1|0
    0|0
    • dediğin doğru ama face sayfalarında hep islama allaha peygamberimizle dalga geçiyorlar küfür ediyorlar.

• ne dedim
      saygısızlık edilmediği sürece...
      inanıyorlar diye insanlara hakaret eden malakları ciddiye almamak lazım
      kendilerini dünyanın dahisi zannediyorlar
      sırf inandıkları için de diğer insanların canım olduğunu düşünen ve iddia eden yaratıklar var
      ne dersen ne yapsan da anlamayacaklar
      asıl kapasitesiz olan onlar işte

• Doğru yolda değiller:D

0|2
    1|1
  • Ne düşüneceğim.
    Zihnimi onlarla meşgul etmiyorum

0|1
    0|0
  • sizene kimene Banane herke s, işine baksın kendi eğrilerini düzeltsin

0|1
    0|1
  • Hiçbir şey. İsteyen inanır istemeyen inanmaz. Saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Bende ateistim :) hangi konuda ne düşünüyorum. Her insan farklidir zeki ateist, aptal ateist, çirkin ateist, güzel ateist, sıkıcı ateist, eglenceli ateist :) çok ateist var hangisini soruyorsun

0|0
    0|0
  • Artistlik taslamak için inanmıyorum diyor bazısı.

0|0
    0|0
  • din kardeşlerim :d

0|0
    1|0
  • hristiyandm ama bilmiyorum ateist hakkında birşey ben

0|0
    0|0
  • Kendi hur dusunceleriyle kendince kanitlarla secmisler bir yol saygi duyarim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bu bur ironi biliyorsun dimi :) yani kız şaka gibi birsey yapmış

• @laurapiggott bunu gerçekten söyleyenlerde var ben örnek olarak koymuştum. :) Ateist olmak bana saçma geliyor. Yani her şeyin kendiliğinden var olduğunu düşünmek kadar saçma bir şey var mı sence? Sen bir damla suyu kendin yapabilir misin hiçbir yardım olmadan? Koca evren nasıl kendiliğinden oluşup insanlar ve daha milyonlarca canlı oluşmuş olabilir ki? Bence can sıkıntısı onlarınki. Asıl olarak böyle düşünüyorum. Güzel bir soru sormuşsun bu arada.

• insanda akıl olunca ne yapacağını şaşırıyor

• işsizler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ya bu müslümanların müslüman olmayanlar ile derdi sıkıntısı alıp veremediği nedir? diyorsunuz ki islam dini ile dalga geçiyorlar hayır efendim kimsenin kimseyle dalga falan geçtiği yok siz kendinizden olmayan insanlara sataşıyorsunuz onlarda size dininizden cevap verince hazmedemiyor içiniz almıyor yediremiyorsunuz kendinize en basitinden ben hristiyanım benim inancıma yapmadıgınız hakaretler yok neymiş efendim hristiyanlar üç tanrıya inanırmış da incil değişmişmiş de ondan sonra biz size ilimle bilgiyle ateistler gibi cevap verince yaptıgınız iş magdur ayaklarına oynamak islamla peygamnberle dalga geçiyorlar demek oluyor
    sizin aslında sorununuz ne biliyor musunuz?
    Herkes bizim gibi olacak bizim gibi inanacak arzusu isteği herkes müslüman olacak diye algı var.
    Türkiyede dogduk büyüdük diye türküz diye müslüman olacaz diye bir kural yok bu ülke sizlerin tapulu malı değil
    ilk önce sizler kendi gözünüzdeki çöpü görün ondan sonra neden böyle oluyor diye düşünün kiliselere cem evlerine yaptıklarınız hristiyanlara yahudilere inançları nedeni ile yaptıgınız işler sayayım mı sana dinden kaynak alarak?
    bu ülkede islamı eleştiriyor diye ateistlerin ölüm fermanını çıkardınız gücünüz ilimle bilgiyle mücadele etmekten çok kitap toplatarak yazar öldürerek mücadeley etmeye yetiyor.

sizin derdiniz dediğim gibi farklılıkları kabul edememek farklı dinleri kabul edemiyorsunuz ve tek derdiniz hepimizi asimile etmek

0|0
    0|0
  • Ateistler yari Muslumandir. 'La Ilahe' (Ilah yoktur) diyorlar. 'Illallah' (Allahtan baska) dedikleri zaman cok guzel olacak :)

0|0
    0|0
  • Siz teistler sadece kendi tanrısı hariç diğer bütün tanrıları reddederken biz ateistler sizin inandığınızdan bir tane ddaha tanrının olmadığını düşünüyoruz. Yani sizler de ateistsiniz sadece bir Tanrı hariç. Ee bu kavga ne diye oyyy oyyy dağlar oyyy oyyy oyyy

0|0
    0|0
  • Zekalarını inanmaya değil, inanmamaya çalıştıran
    saçmalayan yaratıklar.
    Cenaze namazlarını kılmamak,
    mezarlığa gömmek yerine yakmak daha uygun olabilir onlar için.
    Bu konuda da benim düşüncelerime itiraz etmezler mutlaka.

0|0
    0|0
  • Kaliteli insanlar akılcılık her zaman akla götürür.

0|1
    0|0
  • %50 miz ateist zaten din adına kim ne yapıyor ki... ya birde ölünce camiye götürüyorlar ya çok komik

0|0
    0|0
  • İslam üzerinden pirim yapan insanlar yüzünden ateistim diye kendini kandıran insanlar. Ama onların suçu değil İslamiyeti öcü gibi gösterenlerin suçu. Baştakilerin suçu yani

0|0
    0|0
  • Ateist tipki yahudi ve hiristiyanlar gibi muslumanlar saptirmak isterler

0|0
    0|1
  • Deistler biraz daha akla yatkında ateizm çok saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • hiç bişey

0|0
    0|0
  • Bir espirisi var hadi bunuda açaçıklasinla açıklasinlar tekbidiğim ld

0|0
    0|0
  • özgür olduklarını

0|0
    0|0
  • Kaliteli insanlar olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • En kısa zamanda doğru yolu bulurlar inşallah

0|0
    0|0
  • inkar edıyolar

0|0
    0|0
  • Cehenneme odun lazım

0|0
    0|0
  • Saygı duymak lazım bence. Tercih meselesi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...