Ne yılbaşıymış arkadaş böyleee?

Yaklaşık bir saattir bakıyorum bayanlarımız yılbaşı için şu çorabımı giysem, şu miniyimi giysem ya da şu rujumu sürsem daha seksi olur vs vs ya kızlar eğlenmekmi amacınız yoksa en seksi kim olucak yarışımı herşeyi geçtim şu sorularınızda sorduğunuz jartiyerleri giyin minileride giyin sonra taksime istiklale çıkın gecesinde tacize uğrayın sonrada türkiye berbat biyer deyin tamammı :) Olacakları bile bile yarı çıplak eğlenmeye gidenlere bu sözlerim.

Not/ Yılbaşı kutlamasını bir müslüman ve akıllı bir insan olarak kabul etmiyorum..

Güncellemeler:
hghhghghghghhghghg ghghg ghhghgh h hghghggh
güncel

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yürü be arkandayımmmmm :))) yılbaşı sizin neyinize desene

0|1
    0|0
    • Desek ne, baksana kimse yazmıyor işlerine gelmedi :)

• Eğer peygamber efendimize uymak geri kafalılıksa bırak bizler geri kafalı kalalım cahil olalım:)

• Doğrusun :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocam yılbaşı yok bana göre her gün yine içiyorum yine içiyorum tek farkı yılbaşında yalnız içmiyorum.

0|0
    0|0
    • Hergün içiyorsun bir gün içme? diğerlerinin yaptığını bir gün yapma çok zor birşey olmaz sanırım.

• Benim için değil hiç değilse o gün Allah için çay için :) olumlu tavrın için teşekkür ederim.

• Yok hocam ben sizin için kadeh kaldırmayıp çay içeceğim gerisi beni alakadar etmiyor malesef. :D

Yükleniyor...