Kızlar, babanızın sizi güvenle emanet ettiği karşı cins dostunuz var mı? Beyler, kız babalarının güvendiği biri misiniz?

Benim babam, arkadaş grubuyla bir yerlere gittiğimde, sadece bir arkadaşıma kullanıyor "sana emanet" lafını. Kızıyorum hatta benim buna ihtiyacım mı var diye ama yapıyor. Arkadaşım beyefendi de bir havalara giriyor baban seni bana emanet etti diye. Uyuz oluyorum. Tüm gün abi modunda dolaşıyor peşimde.😀

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Babam hiçbir erkek arkadaşımı tanımak istemiyo ki güvendiği biri olsun :D ona kalsa bütün arkadaşlarım kız olmalı erkek sinek bile girmemeli ortamımıza :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Liseden 1 yıl öncesine kadar 2 kız dostum var, evlerine girer çıkarım, anne babalarıyla otururum. Saolsunlar hep güvenip emanet ederlerdi. Evlendirdik şimdi kocaları başlarında :)

1|0
    0|0
  • Kız babalarından param olduğunu bilenler niyeyse 40 yıllık oğluymuşum gibi davranıyorlar, hayırdır inşallah.

1|0
    0|0
  • Bir çok arkadaşım vardır böyle babası bana emanet edip gittiği ya da sadece benimle dışarıya çıkmasına izin verdiği 😊

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • karakter olarak öyleyim ama bunu kanıtlamak için özel bir çaba harcamam, keyifleri bilir

1|0
    0|0
  • bende arkadaşın tarzı bir görevde kullanılıyordum eskiden

1|0
    0|0
  • Eskiden vardı ama artık yok

1|0
    0|0
  • Hiç kız babalarıyla tanışmadım :D

1|0
    0|0
  • ben bu tiple kime güven veriyim?

0|0
    0|0
    • Deme öyle balım😀

• Karakterinden eminsen özel bir şeye ihtiyacın olmaz. İyi geceler.

• ben karakterimden eminim ama onlar değil benim ne düşündüğüm değil insanların ne düşündüğü önemli benim için

• Beni tanıyanlar kızını malını parasını her şeyini emanet ediyorlar. Ama ben bu durumdan pek hoşnut değilim.

1|0
    0|0
  • Var kiz arkadaslsrim babalariyla iciyoruz8

0|0
    0|0
  • kız yılışmazsa ''kız sana emanet'' tarzı adam olurum. kız yaklaşırsa acımam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok hayır

0|0
    0|0
  • Babam kuzenlerime bile güvenmez hep der zaten dayın ve deden hariç hiçbir erkeğe güvenme zaten dayımda yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...