Mhpliyim size siyaset namına diyorumki bu ülkede mhp ve hdp geleceğij partileridir akpliler chpliler uyanın uykudan?

istiyen inanır isteyen inanmaz hdp % 13 leri gördü hdp 20 yıl sonra artan kürt nüfusu ile birlikte % 25 % 26 oy alacaktır hdp bunkadar oy alırken karşıs8nda bir güç olacaktır ve bu partide milliyetçi bir psrti olacaktır mhp belki bu ülkede % 50 alamaz ama mhp türkün keskin kılıcıdır gelin biat edin akp bugün var yarın yok yarın sadece türk ve kürt olacak akp chp tüm türkler uyanın tehlikeyi görün evet bana inananlar?

Güncellemeler:
Biat edin!
Uyanın

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ÜLKEDE HDP DİYE BİRŞEY YOK !!!
    PPK VAR ONA DA SADECE GELECEĞİN BOKU DERİM. SEN DAHA ÇOK TARİH OKU DAHA ÇOK ARAŞTIR DAHA ÇOK İZLE DİNLE, GİT GÖR ÖĞREN DERİM.

0|1
    0|0
    • Ablam ister inan ister inanma ben o kadar çok okudum araştırdımki siyasette çoğu kişiye psrmak ısırtırım benimki bir temenni değil okacak olan bu

• Sen 37 yaşında bu ülkenin nerden nereye geldiģini göremiyorsan kimsw bişey göremez faha dün bu ülkede ben kürdüm diyemeyenler bugün hükümette uyanın gafley uykusundan geleceğiniz tehlikede!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...