Sizce kotu bir insan mi (+1)?

Baskalarina karsi kaba davranan biriymis.
Ama bana cok iyi davraniyodu.
Bugun ona gunaydin herseyim diye mesaj attim.
Sadece gunaydin yazdi.
Bende bisey mi yaptim diye sordum,
Ne diyosun ya sabah sabah dedi.
Ben bir anda ağlamaya basladim cunku bana onceden cok iyi davraniyodu.
Kirilgan bir insanim.
Neyse iste dedim ayrilmak istiyosan ayrilalim
Oda mal mal konuşma ne ayrilmasi dedi
Ben cok kirildim. Sonra baristik yine canimli askimli konustu ama niye bana boyle davrandi ki? 1. Haftamizda.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bazi insanlar boyledir samimiyet derecenizi mesajlasirken olcmek yanlis olur o yuzden takilma bence onemli olan yuzyuzeyken ki tavirlardir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tersinden kalkmıştır

1|0
    0|0
  • Adam haklı, çok abartmışsın. Herkes her sabah aynı neşeyle dönmeyebilir. Kafası bir şeyle meşguldür. Sen de bir şey mi yaptım diyorsun. Saçmalama diyor. Sonra ağlıyorsun bir de, şalterler atıyor adamın. Kalkıp bir de ayrılığa getiriyorsun, Mal mal konuşma demekte haklı. Tamam üslubu kaba ama o kadar abartılacak bir şey yok. Öyle ağlak kızları çok sevmezler. Başka kız olsa o "Günaydın" mesajını acısını çok kötü çıkartırdı.

0|0
    0|0
    • O da ayni senin gibi dedi. Sabahin yorgunluğundan dedi. Ama ben yinede ona boyle cevap yazmazdim. Ben cok kirilgan bir yapiya sahibim bu yuzden kirildim 😕
      Nasil cikartirdi ki?

• Ya ne biliyim, her seferinde yeni yeni tripler atıyor kadınlar. Kaç gün oldu bak uzatma. Cidden terk edileceksin. Bayanların kırılgan olması normal ama bu kadar alınganlık notmal değil. Ben böyleyim bir savunma değil. Her ilişkinde bunları yaşarsın. Çok pasif light bir adam olsa bile çileden çıkar. Takmazsan çok güzel bir ilişkin olabilir. Kötü bir adam değil zaten..

• Ya abi kafada var sizin

0|0
    0|0
  • Akort ayarı veriyo sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...