Babanızla aranız nasıl?

Ben babamı çok seviyorum ama bir o kadar da korkuyorum ondan. En ufak kötü sözü hayatımı mahvetmeye yetebilir, kendimi yetersiz ve değersiz hissedebilirim. Ona her şeyimi açıklayamıyorum ama en yakın olmam gereken kişi oymuş gibi geliyor. Siz de benim gibi hissediyor musunuz? Yoksa aranız çok mu iyi merak ediyorum.

0|0
19|32

En İyi Erkek Görüşü

• Babam hayatta olsaydı onu çocuklarımla tanıştırırdım.. Bak bu da sevdiğim kadın derdim.. Çay koyardım ocağa.. Ben kaynardım ruhum demlenirdi..
    Babam hayatta olsaydı kametleyeyim mi baba diye sorardım.. Bizde istediğin kadar kalabilirsin babacığım derdim.. Çay demler, mısır patlatırdım.
    Aradım ulaşılamıyordun derdim.. Sen yokken ben namaza başladım, aşık oldum, kuran öğrendim baba derdim.. Havlu tutardım sana.. Seccadeni sererdim
    Kusura bakmazsan eğer şu biriken harçlıkları da bir alayım baba derdim muzipçe gülümseyerek.. Sen yokken hep cepten yedik baba.. Aşkı, özlemi..
    (Bekir Develi)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dünyanın en ileri görüşlü, fedakar, anlayışlı ve tatlı babasına sahibim. Aramız gayet iyi, varlığı bana her daim güç verdi.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 31

• oğlumu hastanede ilk gördüğümde aklıma gelen fark ettiğim şey, babamı ne kadar üzmüş olduğum.
    çok seviyorum kendisini

0|0
    0|0
  • Babam arkadasim gibidir, abilerime biraz sertir ama ben her dedigimi yaptiririm. Hatta Simdi o sigarayi birakti eskiden sigarasini cebinden alirdim derdi Sabah paket aksam doluyo şu an bos :D

Cebinde 5 lirasi olsun, baba para dedigim an 5'ini terettutsuz verir.

0|0
    0|0
  • cok soguk kanks

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki yaşamıyor iyidir herhalde :)

0|0
    0|0
  • Bu aralar limoni.

0|0
    0|0
  • Babam yok.

0|0
    0|0
  • Evet iyidir. her şey sende. Bu yakınlığı ben kurdum ama ortam da müsaitti. 2,5 ay babamla yaşadım sadece. O sayede böyle olduk

0|0
    0|0
  • Hem sevmek hem korkmak saygıdan iyidir Olması gerekendir

0|0
    0|0
  • Şimdi burada babası olmayanlar da var insanların yaralarını neden deşiyosun?

0|0
    1|1
  • çok iyi

0|0
    0|0
  • iyi gayet iyi babamı severim ve sevdigim den çok sayarım bir okadarda şaka yaparım ve babam bunları bilir.

0|0
    0|0
  • İyidir

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin aramız cok iyi di

0|0
    0|0
  • Fazla iyi değil kafalarımız uyuşmuyor

0|0
    0|0
  • Babamı hem çok seviyorum, hem nefret ediyorum. O nasıl oluyor deme açıklaması bende de yok çünkü.

0|0
    0|0
  • Allah başımızdan eksik etmesin

0|0
    0|0
  • Aram iyi degil malesef

0|0
    0|0
  • arkadaş gibiyiz

0|0
    0|0
  • çok iyi Allah bozmasın

0|0
    0|0
  • kötü

0|0
    0|0
  • Bende bir kızım olsun istiyorum da bakalım

0|0
    0|0
  • Aram iyidir.

0|0
    0|0
  • gayet iyi

0|0
    0|0
  • ıyı :)

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • herşeyini açıkla baban sonuçta senin kötülüğünü istemez

0|0
    0|0
  • babam olsa amenna ama malesef :(

0|0
    0|0
  • s. a baba a. s oglum bukadar muhabbetımız :D

0|0
    0|0
  • Annem babam ayrı annemdeyim oh mis

0|0
    0|0
  • Çok iyiydi ya çok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 18

• Yaaaani :D

0|0
    0|0
  • Kotu

0|0
    0|0
  • Zamaninda yaptiklarini unutamadigim icin iyi davranmiyorum ama o surekli, "yavrum, bebegim.." der. Yaptiklari ile agzindan cikanlar surekli celiski! Yani "Anlasamiyorum ya da anlasmak istemiyorum..." diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Çok iyidir kankam olur kendisi

0|0
    0|0
  • Babamdan korktum hep. Büyüdükçe anladım onun öcü olmadığını. Bu hayatta beni en çok seven insanın babam olduğunu anladım. Babalar kızlarını bir farklı sever derlerdi. Bence doğru diyorum.

0|0
    0|0
  • Aksi olduğundan çok muhabbete girmiyorum.

0|0
    0|0
  • herşeyimdir

0|0
    0|0
  • Çok iyi değil

0|0
    0|0
  • İyi.

0|0
    0|0
  • su aralar kotu ya :(

0|0
    0|0
  • iyi deyil bu zamana kadarda hic iyi olmamisdi

0|0
    0|0
  • ama arada kiziyor sucul olmasa bile

0|0
    0|0
  • Benimde senin gibi

0|0
    0|0
  • kendisiyle uzun bir süredir konuşmuyoruz...

0|0
    0|0
  • aşırı pinpirikli olması canımı sıkıyor. arabamı benden gizli sattı mesela. diğer konularda anlaşıyorum sorun yok.

0|0
    0|0
  • Her kız gibi babam benim ilk aşkım, kahramanım, güvenebileceğim sayılı insanlardan biri ama onun için ben sadece bir evlattan ibaretim keşke herkesin olduğu gibi benim de babamla aram iyi olsaydı en fazla konuşmamız bir bardak su getirir misin? Ya da paran var mı filan sadece maddi yönden baba olduğunu hatırlıyo ve bu gerçekten çok üzücü..

0|0
    0|0
  • aramızda koca bir 3 ay var hep benden önce yaş alıyor 24 yıl oldu oysa ben daha 23mdeyim..

0|0
    0|0
  • Beni seviyor ama ben mesafeliyim nedense

0|0
    0|0
Yükleniyor...