Anne veya baba olacağınızı öğrendiğinizde ne tepki verirsiniz?

Evlendiniz ve bir zaman sonra çocuğunuz olacağını bir şekil öğrendiniz ve e hissedersiniz sizce annelik ve babalık nasıl bir duygudur bana düşüncelerinizi aktarır mısınız...

Anne ve baba olanlar hislerinizi almak isterim bizide aydınlatırsanız çok güzel olur teşekkür ederim...

Anne veya baba olacağınızı öğrendiğinizde ne tepki verirsiniz ?
#pilavüstü #annevebabalar #veadayları :)

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• şaşkınlık, telaş, mutluluk, kalp çarpıntısı, kulak uğuldaması, heyecan, gurur... karmakarışık...

0|1
    0|0
    • baya karma karışık oldu çocuğunuz var mı

• İlk çocuğumda zaten çocuk istiyorduk ama bu kadar çabuk beklemiyorduk. İster istemez Allah bize çocuk verdi. Şaşırdık. İnanamadık. Sevindik. Sarıldık birbirimize, tebrik ettik. heyecandan kalbim yerinden çıkacak gibiydi.
      ikincisi hediye oldu. kendimde birtakım değişiklikler fark edince test yaptım, pozitif çıktı. planlarımda bu yoktu. heyecanlandım ve kulaklarım uğuldadı. kalbim deli gibi çarpıyordu. bir süre eşimle bakıştık. sonra kalktık ve sarıldık birbirimize, tebrik ettik.
      ilk zamanlardan itibaren varlıklarını hissettirdiler. karnım büyüdükçe sevebilme yetim de gelişti. bir insan nasıl olur da bu kadar çok sevebilir, anladım. yüreğim göğüs kafesime sığmazmış gibi... tüm dünyayı karşıma alabilecek kadar... öyle işte.

• anladım teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...