Hangi burclar daha iyi anlasıyorsunuz?

Ben akrepim oğlak, yengeç burcuyla çok iyi anlasıyorum siz hangi burcla daha iyi anlşıyorsunuz sizin hangi burcunuz 😊😊

Güncellemeler:
Akrep de çok iyi anlısıyorum onu yazmayı unuttmusum 😊😊😊

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• teraziyim yükselenim koç ikizler burcunun erkekleri ile hiç anlaşamam öyle yanar döner üçkağıtçı tipleri sevmem ama ikizler kadınına hastayım :) yay kova koç akrep terazi boğa burçlarıyla anlaşırım. ayrıca yay akrep aslan ve terazi kadınlarını da beğenirim. fakat balık yengeç aslan burçlarıyla anlaşamam. oğlak ile başak da ne iyi ne kötü.

0|0
    0|0
  • ben balığım
    ikizlerle pek anlaşamıyoruz aslında anlaşıyruz ama tutarsız davranışları beni deli ediyor her burçta az da olsa sevmediğim özellikler olabiliyor
    ama genelde hepsyle anlasabılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben burçların insanlarla anlaşma ya da anlaşmama gibi bir etkisinin olduğunu düşünmüyorum. Bir insana nasıl yaklaşırsanız o kişi de size öyle yaklaşır yani. Ben ikizler burcuyum ve çoğu insan benim burcumu çok lanet bulur fakat bu bana bir engel değil ben olduğum kişiyim aslın benliğim ortada olan birşey zaten. İkizlerim diye ikizler gibi davranmam gerekmez. İnsalar bu algıyı kafalarından atmalıdır.

0|0
    1|0
  • Anlaştığım burcu pek bilmiyorum ama daha doğrusu kendimce bilmiyorum. Burç olarak toprak ile su gruplarındaki burçlarla iyi anlaşıyormuşum.. :) Karışık bir durum. Ama yengeç ile balık burcu kadının özelliklerini beğenirim.. Boğa burcuyum.

0|0
    0|0
  • Teraziyim..
    Çok sevilirim..
    Her burçla anlaşır dengelerim hepsini :)

1|0
    0|0
  • İkizler asdasdas :D

0|0
    0|0
  • Herkesle anlaşıyorum koç burcu faydaları.

1|0
    0|0
  • her burç :D

0|0
    0|0
  • Bende yengecim :D valla hangisiyle iyi anlaştığımı bilmiyom :D

0|0
    0|0
  • Ben boğa burcuyum pek herkesle anlasamam belki yengeçlerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İkizlerim ikizler, terazi, kova ve balıkla iyi anlaşıyorum

0|0
    0|0
  • oğlağım, oğlak, aslan, akrep, balık, yay, ilginç bir şekilde ikizler ve terazi.

0|0
    0|0
  • Burclara kafa yormam

0|0
    0|0
  • Bilmiyorumm kimseyle çok iyi anlaştığım söylenemez😄 Başak burcuyum. Boğa ve oğlak ile çok iyi anlaşırmış. Ne hikmetse etrafımda o burçtan insan yok😐
    Terazi ve yengeç ile de aram iyidir ama😁

0|0
    0|0
  • Ben de akrep burcuyum
    Balık ve yengeç şu grubu zaten iyi anlasiriz

Aslanla anlasamiyorum

0|0
    0|0
  • Oğlak, boğa, yay, kova

0|0
    0|0
  • Oğlak. Boğa da biraz. İkizlerle hiç anlaşamam aslında ama sevgilim ikizler. Garip..

0|0
    0|0
  • Koç um boğa aslan yay ikizler ve kova ile anlşrım

0|0
    0|0
  • akrepim.. balik ve yengeç.. arada koc

0|0
    0|0
  • Boğa

0|0
    0|0
  • Akrepim ve sadece akrep, boğa, yengeç ve başakla çok çok iyi anlaşıyorum 😊

0|0
    0|0
  • Ben ikizlerim kovayla baya iyi anlaşıyorum

0|0
    0|0
  • Bende akrebim oğlak burcunu hep çekerim oğlak burcu arkadaşım çoktur ama yükselene bağlı olarak içinde yakın bulmadıklarım var yengeci severim en çok

0|0
    0|0
  • Öküz burcu diye burç olsaydı onunla iyi anlaşıyo olurdum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...