Kızlar, Kizlar Yardım?

Yarın yil başı ve istanbuldan bursaya gideceğim aksi bir durum var kız arkadaşimla buluşup bir arkadaşimizin nisanina katilicaz. Oradan ortak bir yerde eglenmeye devam edicez fakat sorun su 12 den sonra kiz arkadasimin dogum gunu daha hediye almis deilim ne alicam bilmiyorum :(( yilbasinin olmasi yetmezmis gibi birde dogum gunu olmasi benim icin cok zorlu bir gun demek.. Ne alinabilir sizce yardimmm.

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• Taki derim ben kolye ya da bilezik olabilir

0|0
    0|0
    • Benimde tek aklima gelen secenekler bunlar fiyatlar ucuyor uygun birseyler bulmam lazim..

• 150 ya da 200 luk bisey acaba beni kurtarirmi?

Biliyorum cunku bayanlar hediyelerin daha sonra degerlerini arastirmaya bayilir. Bu yuzden hic surat cekemem dogrusu.. pff ne zor is bunlar.

• Aslinda hediyenn parası onemsiz. olmalı bana alınsa paradan. cok fedakarlığı icin sevinirdim sen kendi butcenide düşünerek al seni seven birisi nekadar acaba bu demez dememeli

Kızlar Ne Diyor 1

• Makyaj yapıyorsa şu an gratiste çok güzel indirim var tabi bitmediyse oradan makyaj malzemesi alabilirsniz hem ihtiyacı olan bir şey almış olursunuz hemde bayılır buna. ( allık, o tonlarda ruj ve rimel ) olabilir. Doğum günü içinde daha romantik bir şey seçin mesela albümünüz yoksa hazırlayabilirsiniz hem uygun olur hem özel ve eminim çok sevinir. Mutlu yıllar :)

0|0
    0|0
    • Makyaj olayı şimdi tehlikeli. makyaksiz gayet guzel simdi gidip bu tarz bisey alirsam cirkinmiyim ben gibi bomba laflarla beni ters kose yapabilir.

Yükleniyor...