ARTIK BU SIKINTILARDAN ÇILDIRIYORUM?

Yeni bir öğrenim seviyesine geçtim. Fakat bir ortamama alışmam çok uzun sürer. Bir kaç ay içinde 20 30 gün devamsızlık yaparak alıştım bu okula. Ama okul uzak olduğu için hem yol parası hem yemek parasını bile karşılayacak gücümüzün olmamasından dolayı yakınımdaki okula nakil istedim. Sonuçlar yarın açıklanıyor ve yüzde 99 buraya geçeceğim. Orada tanıdığım var diye ilk başlarda sıkıntı yapmıyordum fakat bugün ona nakil verdim yarın açıklanıyor yazdım. Mesajımı gördü fakat cevap vermedi. O da benim tarafımdan 1 2 ilgi görünce kendini bir şey sandı. Bu okul hem meslek hem anadolu olduğu için her türlü kötü. Gerekirse şuanki okulumda aç susuz kalırım sabah 5 de kalkar okula yürürüm. Bu okula gerçekten gitmek istemiyorum sinirden etrafı kırıp dökmekten başka bir şey yapmıyorum. Nakil iptali nakilin açıklanacağı gün oluyor mu olmuyor mu öğrenmek için mebi aradım ama oradakilerde hiç bir şey bilmiyor okula sorun diyip duruyorlar. Daha önce son gün hiç bir işlem yapamamışsınız diye duymuştum bilmiyorum şimdi çok kötü durumdayım sizin fikirleriniz var mı bu konuda yardımcı olun. Fikiride geç bu konuları sizlerden başkasına anlatamıyorum bu konuya belli sıradan görüşler olacağını biliyorum ama en azından buraya içimi dökmek istedim belki bir de yardım çıkar...

Güncellemeler:
+++++

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...