Resmen haksızlığa kurban gittim :( ne yapıyım şimdi :'( ?

durum şu dershanede geçen seneden tanındığım için hoca beni başkan seçti.. görevler arasında sınıfın telefonunu toplamak ve telefonunu vermeyenleri danışman hocaya söylemek.. başlarda çoğu kişi telefonunu vermek istemiyodu, bende idare ediyodum ama bu sefer danışman hoca bana kızmaya başladı bende sınıfa durumu anlatarak biraz daha zorladım... bu seferde getirmedim diye yalan söylemeye başladılar.. başlarda inandım ve üstlerine gitmedim bu seferde dershanede koridorlarda kullanmaya başlayınca hoca beni yanına çağırdı ve telefonları vermeyenleri söylemediğim için suçlu ben oldum.. en sonunda vermeyenleri açık açık söylemeye başladım.. 2-3 öğretmen bu konu ile ilgili sınıfa geldi ve benim bununla yükümlü olduğumu telefonları benim değil aslında idarenin topladığını, şikayet edilecek biri ya da bişey varsa bunun bana değil direk idareye yönelik olmasını söyledi...
bugün yine aynı şeyi yaptık ben telefonları toplarken çıkarın telefonları diye bağırdım.. çocuğun biri (zaten sürekli sorun çıkaran bu) kibar ol dedi... bende bu sefer verir misin? dedim.. yine kibar ol dedi... ben de ona kibar olduğumu ve ona karşı canımlı cicimli konuşmak zorunda olmadığımı söyledim... vermeyeceğini söyledi, tekrar rica etmeme rağmen kibar konuş deyince ben de patladım.. sesim o kadar yükseldi ki tüm dershane beni dinledi..
bu manyakta bu anı bekliyomuş gibi gitti beni müdür olan hocamıza şikayet etti.. son saat o hocaya dersimiz vardı ve derdimizi sordu.. 1 kişi dışında herkes bana karşı oldu... onlara sormadan başkan seçilmişim, şiddet uyguluyomuşum baya saydılar :( içlerinde dershanede en yakın arkadaşım dediğim kişi de vardı üstelik en çok dokunan bu oldu bana... ve hoca da geldi kavga ettiğim çocuğu başkan seçti.. sınıfta o çocuğu destekleyenlerin hepsi bana iğneleyici laflar söylediler sonra da kutlama yapmak için gittiler.. yolda hırsımdan ağlayacaktım haksızlığa kurban gittim :( ben napıyım bu çocuğa biriniz fikir verin lütfen :(

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka kimseye guvenme 😉 kendi basina takil sinifta

0|0
    0|0
    • kendi başımayım zaten sadece diğer kız yanımda ama çok zoruma gitti

• o çocuğun seçilmesi çok koydu bana kanka

• Kanka onceki olaydan hirs yapmis sana. intikam almak icinde seni kizdirmis ki basarmisda artik yapacak bise yok😕

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...