Kapat

Türk dizilerini saçma buluyor musunuz? Anketli?

Türk dizilerini saçma buluyor musunuz? Anketli? Ben şahsen buluyorum hep aynı konular yaratıcı oyunculuk sıfır yabancı dizi izleyen biri kesinlikle Türk dizisine bakmaz diyorum.

• Türk dizileri saçma artık kendilerini geliştirsinler
    A seç
  • Ben saçma bulmuyorum.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Orta okul seviyesinde benzer senaryoları çekerek zeka seviyemizle dalga geçiyorlar. Diğr yandan talep olmasa cekmezler diyorum. Kime kızacağımı şaşırdım açıkcası.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hem fikirim aynı hikayeler hayatları tekrar tekrar izletiyorlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Diziler hepten saçma zaten. Türk dizileri ultra saçma.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sacma ve cok klise izlerken nolucagini tahmin etmek hic zor olmuyo

0|0
    0|0
  • tarzım değil şeyleri insanlara normalmiş gibi empoze etmeye çalışıyorlar gram iletlemez bizim diziler 😒

0|0
    0|0
  • saçma.

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı ve saçma aynen

0|0
    0|0
  • evet hepsi birbirinden saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• izlemiyorum = )

0|0
    0|0
  • arka sokaklar
    kurtlar vadisi gibi yıllarca yayında kalabilmiş dizileri olan bir topluma bunu anlatamazsın işte
    pek tv izlemiyorum artık izlersem de bir iki dizi oluyor onlarda bir iki sezonda bitiyor

0|0
    0|0
  • Ezel, Behzat ç, suskunlar, kardeş payı, Leyla ile mecnun muhteşemdi. Şuanda izlediğim sadece walking dead

0|0
    0|0
  • Bazıları iyi de bazilari amatorlukten yıkılıyor.

0|0
    0|0
  • Bana gore kertenkele sacma sahneler var ama yinede izliyorum

0|0
    0|0
  • "Diriliş Ertuğrul" dışında bir dizi takip etmediğim için onlara yorum yapamicam da, Diriliş Ertuğrul bu zamana kadar gördüğüm grafik, oyunculuk vs vs yönünden en kaliteli türk dizilerinden diyebilirim bana göre..

0|0
    0|0
Yükleniyor...