Türk dizilerini saçma buluyor musunuz? Anketli?

Türk dizilerini saçma buluyor musunuz? Anketli? Ben şahsen buluyorum hep aynı konular yaratıcı oyunculuk sıfır yabancı dizi izleyen biri kesinlikle Türk dizisine bakmaz diyorum.

• Türk dizileri saçma artık kendilerini geliştirsinler
    84% (21)81% (13)83% (34)Oy Ver
  • Ben saçma bulmuyorum.
    16% (4)19% (3)17% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Orta okul seviyesinde benzer senaryoları çekerek zeka seviyemizle dalga geçiyorlar. Diğr yandan talep olmasa cekmezler diyorum. Kime kızacağımı şaşırdım açıkcası.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hem fikirim aynı hikayeler hayatları tekrar tekrar izletiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Diziler hepten saçma zaten. Türk dizileri ultra saçma.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sacma ve cok klise izlerken nolucagini tahmin etmek hic zor olmuyo

0|0
    0|0
  • tarzım değil şeyleri insanlara normalmiş gibi empoze etmeye çalışıyorlar gram iletlemez bizim diziler 😒

0|0
    0|0
  • saçma.

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı ve saçma aynen

0|0
    0|0
  • evet hepsi birbirinden saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• izlemiyorum = )

0|0
    0|0
  • arka sokaklar
    kurtlar vadisi gibi yıllarca yayında kalabilmiş dizileri olan bir topluma bunu anlatamazsın işte
    pek tv izlemiyorum artık izlersem de bir iki dizi oluyor onlarda bir iki sezonda bitiyor

0|0
    0|0
  • Ezel, Behzat ç, suskunlar, kardeş payı, Leyla ile mecnun muhteşemdi. Şuanda izlediğim sadece walking dead

0|0
    0|0
  • Bazıları iyi de bazilari amatorlukten yıkılıyor.

0|0
    0|0
  • Bana gore kertenkele sacma sahneler var ama yinede izliyorum

0|0
    0|0
  • "Diriliş Ertuğrul" dışında bir dizi takip etmediğim için onlara yorum yapamicam da, Diriliş Ertuğrul bu zamana kadar gördüğüm grafik, oyunculuk vs vs yönünden en kaliteli türk dizilerinden diyebilirim bana göre..

0|0
    0|0
Yükleniyor...