Kar lastiğin yoksa, şu havada yola çıkıp da trafiği felç etmek ne neyin nesi?

2 dakika içinde yağmadı ya şu kar. Dünden beri bas bas anons ediliyor. Kar lastiğin yok madem, ne diye çıkıyorsun trafiğe. .
Sonra çıkarmış kafasını korna basanlara artistik yapmacalar. .
Haksız mı adamlar?
Bırakacaksın iş yerinde arabanı. Kimse sen patinaj çeke çeke gideceksin diye 3 dakikalık yıl için 3 saat bekleyemez.

Belediye arabası bile tuzlama yapamıyor, akmıyor yol. Bir değil iki değil..
Her kış aynı.
Bir kere yapılsa tedbirsizlik ama bu vurdum duymazlığın başka bir adı olmalı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkedeki sorumsuz insanlardan gına geldi artık. Kara cahillerle iç içe yaşıyoruz.

3|0
    0|0
    • Trafik polisinin whatsapp grubu mu varmış öyle dediler? Çektim attım bakalım, belki yerlerse cezayı akılları başlarına gelir. Kural var, uygulayan yok ki memlekette. .

• Eig için teşekkürler 😊

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlamadığım konu sen git bilmem kaç bin tl lik araba al ama 200 300 tl verip bir kış lastiği alama hadi 4 lastiği geçtim 2 tanesini al bari o da yok garip bir milletiz vesselam

1|0
    0|0
    • Aynen öyle, altında Mercedes ortalamış yolu kimsede yanaşamıyor sağına soluna kayıyor çünkü arabası.. Baktın olmuyor bırak iş yerinde.

• Yapacak bir şey yok eğitimin önüne para geçerse durum böyle olur.

• Bilinçsiz insanlar.

Aylar öncesinden uyarılar yapılıyor.

1|0
    0|0
  • Hem kendisine eziyet hem diğer insanlara eziyet... Tm benim aracımdada yok kış lastiği fakat ben kışın karda buzda falan arabamı garajdan çıkarmam binmemm korkarım bişey olur diye küçük bir ilçede yaşadığım icin heryere yaya gidebilirim sıkıntı yook...

1|0
    0|0
  • Sizin hepinizin toplu taşıma varken sırf rahatınız için araba kullanıp soluduğum havanın içine etmeniz neyin nesi acaba?
    Herkes haklı tabi kendine göre, hadi ben kaçar tartışmak için demedim.

1|0
    0|0
    • Aynı toplu taşıma araçlarıda motor hacimlerine oranla havaya aynı gazı bırakıyor tabi kişisel araçlarla kıyaslayamayız. . Fikrin ne diyelim sende haklısın. :)

• Bende değilim de senin derdin de hepimizden ayrı be canım. .

• Yok olması gerekeni yapıyorum, bencil olmamak lazım Canısı

• Akılsız başın ceremesini başkaları çekiyor

1|0
    0|0
  • Cok şükür 3 Yildir kar lastiğim olmadan ne yolda kaldım ne kaza yaptım... yarın kullanmam olur biter en fazla iki kere daha yağar zaten istanbula...

1|0
    0|0
    • Onu diyorum kullanmasalar sorun yok.. Arabayı bağırta bağırta motoru da bitirdi. Kendine de zarar, bize eziyet. .

• cunku kendi ustun surus stillerine ve ultra ustun araclarina guveniyorlar

1|0
    0|0
    • Altında Mercedes ama şerit ortasında patinaj atarak gidiyor. 2 dakikalık yolum abartmıyorum, 2 saat oldu. .

• Motorbisikletime bile zincir geçirdim ben ne olur ne olmaz 3 kuruş fazla yaksın canımdan önemli mi

1|0
    0|0
    • 2 şeridin ortasında bir oraya bir buraya savruluyor araba. Yanından basıp gidemiyorsun da. . Sövünce de artistlik yapıyor.

• Motorlu sürücü trafikte görülmüyor bile, sende haklısın. Sabır taşı olsa çatlar İstanbul trafiğinde. .

• tabii birde kışın daha zor oluyor zaten bizim içim bu gün 60km hızla gidiyorum arkadan korna basıyor yol ver diye zaten yerler buz en ufak bir direksiyon çevirmede motor kaymaya başlıyor ama anlatamazsın ki :)

• cok sinirlrndirilmis seni :D adam belko alamamistir ya da cikmak zorunda kalmistir

1|0
    0|0
    • Çok mu belli etmişim 😂
      Beni daha da sinirlendiren yüzü kızarmadı o kadar insana mani oluyorum demedi, açtı camı korna çalana el kol yapıyor. .

• evitt :D O da onun terbiyeziliginden de bizim ulkede kar yagmasa da insani cileden cikariyorlar trafikte :)

• Basın açıklaması yapcakmış arkadaşlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanın insana saygısı olmayan bir toplumdan bahsediyoruz. Sence biter mi bu tür aptallıklar?

1|0
    0|0
    • Cezası var uygulayan olsa bitmez yine de ama belki azalır. İş çıkışı, bu saatte başkalarına mani olduğumuz için yüz kızarır falan bir özür dileriz belki. . Bir gün medeni olabilrsek. .

• Cezalar yıldırıcı değil ki gerçi olan cezayıda veren yok ki ondan böyleyiz.
      Ben artık bütün ümidimi kestim bizim toplumumuzdan.
      Geçen gün otobüs durağında sigara içen kadını uyardım uyarmaz olaydım beddua etti, utanmıyormuşum 40-50 yaşında kadına başka yer de iç demekten falan.
      Yani bunlar hem suçlu hem güçlüler. Ne dersen de anlatamazsın.
      Böyle zihniyetleri olsa olsa para cezası durdurur onu da yapmıyorlar maalesef..

• 1600 lira cezası varmış. O da indirimli taksitli falan ödenebilir diyorlar. Normal yani insanlar kural tanımıyor böyle olunca..

Yükleniyor...