Sıkıntılı anlarınızda ne yaparsınız? Çaresiz hissettiğinizde?

Ben şimdi bu durumdayım arkadaşlar. Şehir dışında öğrenciyim. Ailemden maddi destek almıyorum. ( anne-baba ayrı. Babamla görüşmüyorum uzun yıllardır. ) çalışıyordum fakat birtakım sebeplerden dolayı çıkmak zorunda kaldım. Apartta kalıyorum , kira vakti yaklaşıyor henüz iş bulamadım. Her şeye çok zor yetişiyorum. Bunun yanında başka sorunlarım da var. çok sevdiğim kişi tarafından aldatıldım. Sürekli iyi niyetli olduğum için zarar görüyorum, hiç güzel şeylerle karşılaşmıyorum. Ama yine de asla isyan etmiyorum. Muhafazakar yaşayan biriyim. hiçbir zaman neden bu benim başıma geliyor diye sormam, hayıflanmam. Ama bazen kendimi çok güçsüz hissediyorum. Özellikle çocuk yaşımdan beri çalışmak zorunda kaldığım, zorluklarla mücadele etmek zorunda olduğum için çok yorgun hissediyorum zaman zaman. Bazen üstüme başıma bile doğru düzgün bir şeyler alacak param olmuyor. Yalnızlıktan dolayı da yanlış ilişkilerim oldu , pişmanlıklarım oldu. gereksiz yere değer verdiğim insanlar oldu. Karşılığında hep yıkıp geçtiler. 23 yaşındayım ve hayatımın bir gün düzelmesini ve gülebilmeyi umuyorum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bulunduğun ilin ya da ilçenin valilik / kaymakamlık hangisine bağlıysan oraya git. Fon dan sana yardım çıkartırlar. Durumunu izah et aylık belli bir miktarda yardım alırsın. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• sen öncelikle para sorunlarına bak sevgililikte aldatma olmaz zaten ikiniz de bakar olduğunuz için ikiniz de özgürsünüz ben para sorunu hariç ortada bir sorun göremiyorum.

0|0
    0|0
  • kimseyi arayıp kimseden yardım istemem ben neleri atlattım beee

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• geçer sen yeter ki sabret. İyi şeyler beklenmedik zamanda olur :) Hem seni seven kıyafetinden dolayı sevmesin, seni sen olduğun için sevsin mesela bizler gibi 😂 Allah yardımcın olsun inşallah 😆

0|0
    0|0
Yükleniyor...