Ölüyorum acil yardım edin?

Arkadaşlar 50 cc rakıyı tek başıma bitiridm. Beli çok fazla değil ama çok alkol tüketen birisi değilim. Başalrda iyidi ama şu an çok kötüyüm elim ayağım titriyor. Yemin ederim yazıyı yazarkende ok zorlanıyorum. Midem bualnıyor ama kusamıyorum, ağzımdan acı bir şey geliyor, zehir gibi. BVücudumu hissetmiyorum yani bıçak saplasalar hissetmeyebilirim o derece. Yardım edin ne yapayım, yatı uyuyayım mı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kustur kendini parmağını boğazına kadar sok kus rahatlarsın.

0|0
    0|0
    • çok afedersin ama sadece çok acı bir sıvı kusabiliyorum böyle zehir gibi geliyor. yakıyor boğazımı.

• Daha önce arkadaşım böyle olmuştu. Rahatsızdı gittik midesini yıkadılar felan ama sonra doktor kana karışmış alkol mideyle alakası yok felan dedi. Serum felan verdiler hızlıca atabilsin diye kendinde değildi sonda felan attılar. Ben o kadar kötü değilim çok şükür. Zaten bir daha ağzıma sürmem artık tövbe. Yavaş yavaş iyi olmaya başladım.

• İyi bari ya geçmiş olsun biraz iyi olduysan türk kahvesi felan yapsan kendine iyi gelir

En İyi Erkek Görüşü

• Uyuma kusarsın, ayran iç elini ağzına götür

ah be adam ne diye içersiniz ki

0|0
    0|0
    • Yemin ederim tövbe ettim. Yasaksa dinde boşuna değil işte bu yüzden yasak bir daha görmüş oldum. Ağzıma sürersem bir daha namertim.

• Geçmiş olsun temiz oksijen iyi gelecektir

• Sana yemin ediyorum. Allah! a dua ettim dedim ki Allah'ım beni affet sıhhatimi geri ver. Tövbe bir daha ağzıma sürmem. şu an sanki hiç içki içmemiş gibiyim. Bak yemin ediyorum. Ömrümün hayrını görmeyeyimki böyle oldu. az önce alkolden elim ayağım titriyordu. Şimdi mucizeden mi, korkudan mı bilmiyorum titriyor. Şaka felan değil, yalanda değil. Zaten dinle çok alakalı bir insan değildim ki bunu bolca alkol tüketmemden anlarsın. Ama şu an hissetiklerimi tarif edemem. Hepiniz çok sağolun Allah razı olsun hepinizden.

Kızlar Ne Diyor 1

• Acilen git acilee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yat uyu yah maden suyu felan iç ya da yoğurt ye mezesiz mi içtin rakıyı :D :D Tabi mideni bozar rakı balık yapaydın bari :D :D birde Su katmadınmı tadı tarzım değil zaten :D

0|0
    0|0
    • Su kattım ama sade içtim hiç meze felan yoktu. Çok büyük bir sıkıntım vardı. Ama şu an farkettimki can sağlığından daha mühim bişey yokmuş. Tüm derdimi sıkıntımı unuttum can derdine düştüm şu an . Tövbe bir daha ağzıma sürersem.

• Babam her vakit sofra kurar içerdi evde annemle. Ama öyle sapıtma felan olmazdı yavaş yavaş. İçerlerdi bizde yanlarında otururduk. Ordan hep meraklıyımdır rakıya. Yıllardırda içeirm ama yaklaşık 25 daika sürdü 50 cc takıyı içmem. Başta dedim ya bir 50 dahamı içsem hiç bir şey olmadı ama sonra bir anda endimden geçtim aniden çok kötü oldum. bünyemde zayıftır 52 kiloydum. Nefes almakta zorlanmaya felan başladım.

• Uhaaaaa
      birdaha içeyim deme kalpten gidersin ha :D :D Ben bu yüzden alkol kullanmıyorum.

• Sahtesini içmişsin. Hastaneye git.

1|0
    0|0
    • Sahte değildi kendim açtım içtim tekel bayiiden alıp

• sen hastanaye gidebiliyosan bir arkadsını ara gidin. nolur nolmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...