Aeva mi vodafone mu daha iyi ve neden?

Arkadaşlar ben turkcell kullanıyorum ama cok pahali avea veya vodefane geçmeyi düşünüyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fiyat sıralaması pahalıdan ucuza turkcell>vodafone>avea
    Kalite sıralaması iyiden kötüye turkcell>vodafone>avea
    Şu an iş icabı iki vodafone ve iki avea kullanıyorum.. İletişim kalitesi yeterince düzgün olsun diye "asıl hattımı" vodafone yaptım.. İnterneti ise az paraya çok GB alabilmek için avea yaptım..

0|0
    0|0
    • :))) avea cok mu kötü çekiyor

• İstanbulun göbeğinde olduğum için hiç bir hatta çekme problemi yaşamam..
      Ama avea ucuza konuşturup çok abone topladığı için bazen şebeke meşgul oluyor.. Çoluk çocuk sevgilisiyle "bedava ve sınırsız" sohbet etsin diye biz arama yapamıyoruz..
      Bir yeri aradığın zaman ses kalitesi kötü olabiliyor.. Minik kesiklikler yaşanabiliyor..
      İnternette de bir şeye tıkladığın zaman ara sıra "bağlantı yok" diyebiliyor, tekrar tıkladığında düzeliyor.. Ama interneti bol ve ucuz verdiği için ufak tefek kusurlar mühim değil..

En İyi Kız Görüşü

• İkisini birden doğru yazabildiğin bir an olmamış :D avea kötü o kadar diyim... Pek memnun değilim. Aslında galiba en iyisi Turkcell

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 tane telefonum var hadi biri şirket diyelim sayma biri avea biri turkcell ve turkcell kalitesiyle fark atıyor resmen

0|0
    0|0
    • Cok pahali. bem senin kadar zengin değilim

• turkcel zengin hattıdır zaten avea ve wodafone da değişik kampanyalar var. denemelisin. bence.

0|0
    0|0
    • Hangisi daha iyi çekiyor peki

• bayağı uzağız. sen avea veye wodafone u ara onlar hangi mahallede ne kadar net çektiğini söylüyorlar.

• Aaaa şaşırdım cok saol :)

• çekim sıkıntısı yoksa avea kulllanmalısn. vodofon net çok pahalı.

0|0
    0|0
    • Vodafone çekmiyor mu

• Vodafone gecicem büyük ihtimal

• geç ama dediğim paket yeni abonelere yapılıyordu . telefoncudan bunu iste. en uygunu sana bu. hayırlısı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...