Görüşünüz benim için önemli?

Herkese merhaba. Yarın senenin son günü. Umarım sağlıklı ve huzurlu günleriniz olur. Benim hiç param kalmadı, 15 gündür 10 TL ile idare etmeye çalışıyorum. Utancımdan kimseden de para isteyemedim. Bugün de 1 tane ekmek alabildim, param tamamiyle bitti. Acındırmak için yazmadım, bunları yaşayan sadece ben değilim. Size sorum şu; Sizce yeni yıla nasıl girerseniz bütün sene öyle mi geçer?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok üzücü bir durum. Okuyorsan part time bir işte çalışabılırsın. ya da ailenden iste. Utanıcak bir şey yokki bunda. Yeni yılla alakası yok hayatımızın. Allah ne derse o olur.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüm yılı sevişerek geçirmek isteyenlerin uydurduğu bir yalan o

1|0
    0|0
  • Ne işle meşgulsun öğrenci misin? Paran ne zaman yatıcak?

1|0
    0|0
    • Öğrenciyim. Devletten para almıyorum. Annemin başına borç çıkarmak istemedim.

• Ben benm iyi miyetimi kullandığını dğşünmedim zaten.. Ben de öğrenciyim.. Yeri geliyor aç kalıyoruz.. Biliyorum yani o duyguyu.. Dediğim gibi lazımsa hemen pramızı üleşebiliriz.. Mesaj atman yeterli..
      Allah rahmet eylesin..
      İyi akşamlar

• Amin Allah razı olsun. Tekrar teşekkür ederim.

• Hayır sacma

1|0
    0|0
  • evet aynen öyle devam eder.2016 yılında da ayda 20 liraya talim edeceksin. muhtemelen..

1|0
    0|0
  • İnşallah öyle birşey olmaz yoksa tüm yılı cebimizde 10 lirayla geçiririz :D

1|0
    0|0
  • Valla para para para yokluğu yara bende bu gün üni okuyan kardeşime yolladım heralde üni okuyorsun acını anlayabiliyorum

1|0
    0|0
    • Evet okuyorum. Allah yardımcımız olsun.

• Taktik belli neyin peşindesin :D :D :D

• Hababam sınıfından örnek verdim. Taktik maktik bilmem. 😊

• parayı bulursun inşallah :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ogrenci misin?

1|0
    0|0
    • Evet.

• Allah yardimcin olsun ayni durumu bende yasadim anlayabiliyorum seni.. İstersen mesaj yazabilirsin

• Amin inşallah. Dedim ya acındırmak veya insanların duygularını sömürmek için yazmadım bunları. Yalnızca herkes haline şükretsin diye yazdım.

• Tamamen batıl inanç☺

1|0
    0|0
Yükleniyor...