Whatsapp grubu meselesi?

İlkokul arkadaşlarım toplanıp watsap grubu açmış. Beni de sonradan eklemisler kendi aralarında konuşuyorlar. Muhabbete beni dahil etmiyorlar. Bişey yazdım çevrimiçi oldukları halde cevap veren olmadı. Bu durumda benim tutumum ne olmalı?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Cık gruptan kanks

0|0
    0|0
  • Takılma böyle şeylere boş işler bunlar benide liseden arkiler gruba almıştı benimle pek konuşan olmayınca gruptan çıktım

0|0
    0|0
  • Ayrıl geuptan ajsjsj

0|0
    0|0
  • çık ya neden kasıyosun ki kendini
    :D

0|0
    0|0
  • yazmaya devam

0|0
    0|0
  • dışlanıyosun sebebi bu

0|0
    1|0
  • ayyyyy soruna bak şimdi..

0|0
    0|0
  • gruptan çık trip at falan. ben öyle yapıyorum, 2 gün sonra gelip ağlıyorlar😧

0|0
    0|0
  • Ağırdan al mutlaka yazan biri olacaktır boşuna eklememislerdir

0|0
    0|0
  • ayrıl gruptan, huzurlu olmadığın yerde durmadığın için kimse seni suçlayamaz

0|0
    0|0
  • Gruptan ayril napak Aksın takmiyorlarsa takmayacaksin ya da misilleme bir grupta sen ac

0|0
    0|0
  • BU mu yani derdin :D koy popona en az iki boy geride.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gruptan çık sende

0|0
    0|0
  • keşke cevap verseydiniz ya. bunu yazıp gruptan ayrılabilirsin ya da madem takmıcaksınız neden gruba aldınız. yaz ve sonrada çık gruptan

0|0
    0|0
  • Havali tipler

0|0
    0|0
  • Gruptan ayrıl.

0|0
    0|0
  • Gruptan ayrıl

0|0
    0|0
  • Beni de sınıfın grubunda takan yok. Ama umrumda mı değil sende takma bence ya da ayrıl gruptan 😊😊 Senin için önemi olmayan kimse için kendini üzme.

0|0
    0|0
  • Çık gruptan

0|0
    0|0
  • ben olsam onlarınkileri okumazdım bile çıkardım onlara ihtiyacın yok fazla kafana takma kimse kafaya takılcak kadar değerli değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...