Dış hatlar güvenlik sorunsalı?

Ya arkadaşlar bu işin başka yöntemi yok mu
Afedersniz iç çamaşırımzdaki kopça ötse
Kırk kere geçiriyorlar
Bunun tespitleri zaten yapılabiliniyor zararlı bir madde patlayici madde veya kaçak birşey geçirmeye çalışsak xray cihazlarıydı eğitimli köpeklerdi tepsit ediliyor görülebiliyor
Neden illa ötemeyene kadar soyunmak zorundayız yani nedir bu işkence ya

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara esenboğa da berline gideken hatırlarım yaklaşık 15 dakika boyunca üstümü aradılar çoraplarımı çıkarttılar güvenlik özel olarak aradı beni çantamın içine bile baktılar sanırsam bin ladine benzediğimden benden şüphelendiler. montumu çıkartttırdı aldı ceblerine baktı montun içine baktı en sonund aikna oldular geçirdiler. güvenlik bu yani inan bana insanlar neresine ne sokup birşeyler geçiriyor o lanet uçaklara.. hava saldırıları çok çok tehlikelidir bu yüzden.. sanırsam geliştirilmiş xray cihazları konulacak oraya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dış hatlar da böyle. Yapacak bir şey yok. Ben sakalları uzatmıştım amerika'ya gitmeden önce cihazdan geçerken öttüğüm için boxer'a kadar soydular. :)

1|0
    0|0
  • Dünyada en sıkı güvenlik bizde :) Gerçekten bazen tepeden tırnağa soyuyorlar neredeyse. Başka havaalanlarında böyle bişey yok. Şimdi ekstra güvenliği azaltma çalışmaları başladı daha yeni. Üç defa aramadan geçiyoduk.

1|0
    0|0
  • Bazı avmler'de bile öyle geçen sene kızılay avmde benide soyacaklardı nerdeyse.

1|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok bu iş böyle maalesef..

1|0
    0|0
  • Bende sinir oluyorum ama yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Biliyorsun ki arayacak. Ona göre giyin sende. Ben zaten kemer takmam ama minimum metal eşya almadan gidiyorum yurt dışına.

0|0
    0|0
    • Arama odaları vardır nornalde kenara cekilir bayan soyunur yine bir bayan görevli tarafindan aranır
      Öylede yapmadılar ölürmüsün öldürürmüsün

• İşi bu zaten ben şanssızım kıla denk geldim

• Genelde uğraşmazlar. Sen de biliyorsun.

• kopçalara özgürlük

1|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • İç hatlar mı? Dış hatlar mı?

İç hatlarda bu kadar detaylı arama geçirmedim hiç...

0|0
    0|1
  • Yaralamaya yol açabilecek seyler konmuyor uçağa ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...