07:45-16:00 arasında hastanede teşeron olarak çalışıyorum,1.200 maaşım var, her ay 1,600 tl ödemem var ne yapmam lazım?

Bu borcu 2 yılda ödemem lazım,30.000 nüfüslu sosyal olmayan bir ilçede ne ek işler yapsam gelirim olur, haftasonları mesela, ve 17:00-22:00 arasında hafta içinde çalışabilirim

Şu anda sabah 05:00 te simit fırınına gidiyorum 08:00 kadar arakadşların fırını yardım etsemde para isteyemiyorum, haftasonları cep telefonu dükkanındayım oda arkadaşın yemek ondan arada cihaz geliyor bana paslaşıp tamir ediyorum sizce ne ypsam bu borç ödenir?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bir araba kiralayıp, servis çekebilirsin. Ya da simit fırından simit alıp satabilirsin. Ya da hastanede çalışıyorsan memurlar taksitli alışverişe bayılır. Kıyafet satabilirsin. Ya da en temizi hastanelerde özel refekatçi olarak gece çalışabirsin. Hastanede refakatçisi olmayan hastalar ya da çevre illerden gelenler gece hastanede yanında kalacak yardım edecek refakatçi arıyorlar çoğu zaman.

0|0
    0|0
    • Refakatçilerinde saati en az 10 tl başlıyor bir gece kalmaya 250 tl alanlar var.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...