Kızlar, yılbaşında neler yapıyorsunuz?

Uludere diye bir ilçenin bir köyünün yakınlarında savaş uçakları ile bombalanan çocukları unutup yılbaşı kutladık, yine kutlayacağız.

Kukuletalar hazır mı? Biralar şaraplar yetmedi absintler çekilecek mi? Milyonlarca insan aç iken trilyonlar harcanan saçmasapan havai fişekleri ağzımız açık izleyecek miyiz?

Tabii ki...

Eh, yılbaşında neredesiniz kızlar?

• Berkecan'la neresi olursa olsun farketmez
    33% (5)
  • Nişantaşı
    7% (1)
  • Taksim
    7% (1)
  • İzmir Kordon
    27% (4)
  • Kıbrıs
    26% (4)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı
Güncellemeler:
@betimsizce
soruyu bile okumadan cevaplıyorlar ya, ne kadar komik insanlar :D

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyeden çoook uzakta sıcak bir ülkede kutlayacaktım ama nasip değilmiş demekki 😊 Bazı problemler oldu

0|0
    0|0
    • Cevaplar kötüyse, EİG olarak aktif olmayan bir hesabı seçmek en güzelidir :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıbrıs

0|0
    0|1
  • Fikirlerimi mi merak ettin? Sebebi ne acaba etiketinin.. Tartışmaya mı buyur etmek?

0|0
    0|1
    • çok merak ettim, bakalım ne yazacaksın ve arkandan hangi faşist damlayacak? :)

• Ahh yeni bir iğneleme.. Neden hiç şaşırtmiyorsun acaba.

Sitenin öteki, saygı değer pembelerinin görüşleri sana yeter de artar :)

• soruyu bile okumadan cevap yazan uyuşturucu bağımlısı tiplerden farkını ortaya koysana... Bu fırsat bir daha gelmez

• niye sadece kizlara yoneltilmis bir soru bu anlam veremedim sanirsin eglenen sadece kadinlar:d haklilik payin yok demiyorum ama kendine yol yapmaya calismissin sen sadece

0|1
    0|1
    • "kendine yol yapmak" gibi deyimleriniz ne anlama geliyor bilmiyorum küçük.

Bu siteye tek giriş amacım, yarının annelerinin kafa yorduğu şeylere bakıp acı gülümsemekten ibaret.

• tartışmaya bile degmezsin

• hepiniz birbirinizden boş kızlarsınız :)

• Hiçbir şey

0|0
    0|1
  • ev ev ev ev

0|0
    0|1
  • Evdeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...