Babanızın bir kadını erkek ismiyle rehbere kaydettiğini görseniz ne yaparsınız?

evet bir kadını erkek ismiyle kaydetmiş babam bunuda tesadüfen yakaladım babamdan nefret ettim ama ona konduramadım ne yapsam :( gizliden aradık rus bir kadın

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Oy oy oyyyy. Dedikoduya gel :) Vay çakal vayyyy diyeceğim ayıp olcak ama süper yakalamışsın terbükler.
    Bırakın kendi haline. Kendi günahı kendine. Yapcak bişi yok. Kızsan nolur, öldürsen nolur. Zihniyeti bu ki bunu yapıyor ve yapacakta. Kızsanız , üzseniz , annen boşansa ne olacak? Cinsel perhiz ile cezalandırmak en güzel çözüm. Tabi bu şimdi mahrem bir konu. Yani annenin cinselliğide dahil oluyor. Eğer kafaya takmayacaksa ömrünün sonuna kadar cinsel birleşmeyi. Babanla birleşmesin olsun bitsin. Ne hali varsa görsün. Zor durum esasında bakma sen. Burdan yazması sallaması kolay ama hakkaten napılır bende bilemedim şimdi. Çükünü kesip yedirmeli. Cısssss, açmısın ? Cem Yılmazın Fundamental deki gibi hahaha aklıma geldi birden :)

0|0
    0|0
    • çok zor bir seykızlar babada tanır erkeği ben herkesten nefret ediyorum dünden beri

• Yav kızlar babada ne tanıyacak erkeği? Kendini yetiştiren ve bilinçli olan çocuklar iyi ile kötüyü çok iyi ayırt ediyorlar ona şüphem yok artık. Ben hıyarın tekiysem, he bir babaysam beni rol model kesinlikle almayacaktır sevgilisinde. Bilemiyorum ki ne yapmak lazım. Herkesten nefret ediyorum derken erkeklerden mi nefret ediyorsun çoğunlukla? Boşanmış gibi geliyor bu cümleler ben mi yanlış anlıyorum?

En İyi Kız Görüşü

• Sil numarasını ya da kendi numaranla değiştir..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Baba çapkın.

0|0
    0|0
  • böyle bir şeyi ilkkez yakalıyorsanız ona söyleme sana karşı gururu incinir bundan sonra hep birşeyler eksik olur aranızda annen biliyorsa sen habersiz gibi davran aralarında halletsinler bilmiyorsa bence telden numarayı sil başka bir şekilde belli ettir.

0|0
    0|0
  • adamın özel hayatı karışma bence. Her rus kardeşim olacak değil ya. Belki de arkadaşının metresidir. Babalar aldatmaz.

0|0
    0|0
  • Kocası sanmıştır.

0|0
    0|0
  • Şüphelenirim

0|0
    0|0
  • iyi bir arkadaşıdır annenin kıskanmasından korkmuştur

0|0
    0|0
  • Ellemeyin takilsin adam bosansalar daha mi iyi

0|0
    0|0
  • azgın teke iş başında desene allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • hımmm valla üzücü bir durum. Akla kötüden başka bir şeyde gelmiyor. Görmezden gelmen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Genelde öyle kaydediyrlar

0|0
    0|0
  • Uçak düşürme planı yapıyolardır çok takma kafaya

0|0
    0|0
  • rusları s. boş ver :D

0|0
    0|0
  • takılma baban bir erkek

0|0
    0|0
  • 50 Yaşında makinası çalışıyorsa helal olsun derim :D

0|0
    0|0
  • Baba bizede yok mu derim

0|0
    0|0
  • Olur öyle kaçamakları erkeklerin Russia nefis terbiyesine sokun

0|0
    0|0
  • Karı koca arasına girilmez. Anne ile baba olsa bile :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• annene söyle

1|0
    0|0
  • Cinsiyet değişmiş olabilir derim 😂 kendimden beklerimde babamdan beklemem 😂

0|0
    0|0
  • annende biliyorsa bisey yapma annen ne yapicaksa yapsin kocasi sonucta ama tavirini koy belli et belki anlar ve utanir bir daha yapmaz.. herkes hata yapa bilir sonucta nefret etme babandan

0|0
    0|0
  • Alisirsin zamanla

0|0
    0|0
  • Bisey yapmam ne yapaym hunter babam derim asasaa

0|0
    0|0
    • ne diyosun ya ağlıyorum ben herseyden tiksindim

• Bu çok kötü bir durum. Baban anneni aldatıyor ya da gizli bir ilişkide olabilir.

İşin kolay olsun.

0|0
    0|0
  • Yok bizimki deli diye kaydediyo deli ariyor yazar bazen telsum yazar😀😀

0|0
    0|0
  • bur şimdi aklıma soktun takıldı bak bende bakayım

0|0
    0|0
  • Babamin eve gelip uyumak disinda yaptigi hic bir sey yok :)

0|0
    0|0
  • numarayı gizlice engelleyin ve silin bence. babana da hesabını sorun

0|0
    0|0
  • benimde başıma geldi bir aradım bir kadın çıktı efendim canım falan bende kapttım babamdan şimdi nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • yaaaaaaaaa of ben de

• Bence sorun ikiniz annesinde belki adamları mutlu edemiyor lar

• @Amed198521 sizin gibiler her olaya böyle baktığı sürece bir şey olmaz. Ki bakış açını değiştirmeye bak.

Yükleniyor...