Leyla ile mecnun'un gerçek fotoğrafları?

sosyal medyayı çalkalayan fotoğraf. leyla ile mecnun a ait olduğu söyleniyor. inananlar da var inanmayanlar da. siz neler düşünüyorsunuz.
Leyla ile mecnun'un gerçek fotoğrafları?

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Leyla selfie çekmişte Mecnun 'haberim yokmuş gibi çek panpa' havası katmış :D

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Yalan ki bu. Mantiksiz bir kere. Leyla ile Mecnunun yazilma tarihi 11-12ci yuzyila dayaniyo ve bir efsaneden alinti. Efsanenin de ondan once oldugunu dusunursek, fotograf makinesi ya da boya resmleri bile olduguna inanmiyorum. Gercekten var olduklarina da inanmiyorum

0|1
    0|0
  • O dillere destan Leyla ile Mecnun bu muymuş? 😯 Bende her soruda erkeklere mecnun gibi olun diyordum, vazgeçtim güzel kardeşlerim siz kendiniz gibi olun. :/

1|1
    0|0
  • Ben inanıyorum. Çünkü gerçekte leyla çok çirkin bir kızmış hatta mecnuna bu leyla o kadar da güzel değil neden bu kadar çok seviyorsun diye sormuşlar mecnunda siz bir de ona benim gözümle bakın demiş. Yani mecnun da pek yakışıklı değilmiş ama çok kültürlüymüş ki zaten leyla diye diye ilâhî aşkı bulmuş

0|2
    0|0
  • aa değişik

0|1
    0|1
  • Ya yeter. Her 2 dakikada 1 bu soru

0|1
    1|0
  • Off yaaa soru hakkim dolmus, ben soracaktim aslinda😄

0|1
    0|0
  • Güvenemiyorum yani 😂

0|2
    0|0
  • Hangisi leyla asdafafa 😂

0|2
    0|1
  • Sanmam ya

0|1
    0|0
  • Leyla hangisi?

0|1
    0|0
  • Fuzuli bile efsaneyi 1535 yılında mesnevi diye almış, nasıl çekilmiş o zaman bu fotoğraflar :D

0|1
    0|0
  • Herkes konuşuyor yani ne olmuş demekki aşk neymiş dış görünüş değil dicem ama o zaman belki mecnun gibi aşık varsa gerçekten guzel

0|0
    0|0
  • Bu kadar kötü olamazlar

0|0
    0|0
  • Eğer öyleyse Leyla ile mecnun efsanesi hayalimde kalsın yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşlar yapmayın 16. Yüzyıl dan bahsediyoruz yani İstanbul un fethedildiği dönemlerde ne makinesi ne fotoğrafı :)

0|1
    0|0
  • Gİt Allah aşkına

leyla ile mecnunun hikayesi 10 cu yüz yılda yazıldı..

gel görki fotoğraf makinasının başlangıç tarihi 11 ci yüz yıldaydı bunu ta 16 cı yüz yıla kadar uğraşarak icat etmişlerdi..

kısaca bu resmin doğruluk payı imkansızdır..

0|1
    0|0
  • Kötü

0|1
    0|0
  • Tövbeee tövbelerr olsunn... ama cokta yadirgamamak lagzim teeee ne zamandan bahsediyoz...

0|1
    0|0
  • Ikisi de mecnun bunların 😂

0|1
    0|0
  • Leyla yaşlılar gibi

0|1
    0|0
  • Gerçek olduğunu sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Yaa sanmiyorum bunlarin oldugunu