Yılbaşı paylaşımlarından gına gelen var mı?

Yılbaşında ne yapacaksınız, ne içecek, ne giyecek, yılbaşı tırnağı taktıracak mısınız, yılbaşı makyajı, saçı derken yetti dedim. Arkadaş 2016 dediğin de dün, bugünden oluşan bir yıl yani. Hayır millete fikir veriyorsun şu şöyle olsun diye kendin ne yapacaksın? Ben söyleyim, gri eşofman altını giyip evde oturacak, tv karşısında çerez yiyeceksin. Abartmanın manası yok.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ben de çok sıkıldım ama bunu şuna bağlıyorum: İnsanlar bu monoton hayatta eğlenecek bir şey arıyor. O nedenle bir yılbaşı diyip tutturmuşlar :)

1|0
    0|0
    • Yahu oteli eğlenecek mekan diye göstermiş, o otelde eğlence yapılamıyor bir kaç yıldır mesela:) yani ortama uzak o kadar belli ki ama burada abi ablalara hava atacak ne yapsın:)

• Teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Yattığım yerden tv izlerim.
    A cinema korku kanalı var
    24 saat korku filmi veriyor. Tavsiye ederim:)

1|0
    0|0
  • Ben yılbaşı gününde normalde gece 1 ya da 1.30 gibi yatan ben 11.30 da yatıp uyuyacağım hiç işim olmaz yılbaşı kutlama saçmalıklarıyla.

1|0
    0|0
  • olay budur

1|0
    0|0
  • O değilde kızlar hiç kırmızı donlu paylaşım yapmıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• göötüme gri eşofman geçirip kafama da kırmızı don asacam
    halay çekcez evdekilerle
    çokzell olacak

1|0
    0|0
  • Aynen ya bizden millete ne

1|0
    0|0
    • Yahu düğün sitelerinden saç baş modeli öneren, abiye önerenler var. Ne gerek var toplumun tamamına yakını evde geçiriyor zaten. Evde oturmak için assolist gibi giyinecekler :) yersen

• Hahhahaa :D aynen canim ya

• Aynen öyle ☺

1|0
    0|0
  • Evet soruların hepsi yılbaşıyla ilgili.

1|0
    0|0
  • 1 ocakta yılbaşı ile ilgili paylaşımlar sona erecek. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...