Bu Güne Kadar Yaşadığınız Ne Rezil Durum?

Evet arkadaşlar bu güne kadar yaşadığınız en rezil olduğunuz olay hangisiydi? Anlatmak isterseniz sıkılmadan okurum :D

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• kaza gecıren bır arkadasıma gecmıs olsuna gıtmıstım... yatagın kenarında oturuyordum cok fazla telefonla ugrastı telefonu aldım gogsume koydum muhebbete devam ettık... telefona mesaj geldı cıkarmaya calısırken havanın sıcaklıgıyla gogsume yapısan telefonla beraber gogsumu de gıysımden cıkarmıs oldum :D arkadasım gaydı ve saatlerce guldu :)) asla unutamam

0|1
    0|0
    • Hahaha :D yaşadığın zaman kötü hissetmişsindir ama sonradan gülmüşsündür baya. Bende güldüm kusura bakma :)

• tesekkur ederrııımm :)):**

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bir keresinde (taaa lise zamanlarımda) sevgilim olacak şahıs benim telefonumdan eski sevgilisiyle mesajlaşmış. ama iletim raporlarini silmeyi unutmuş g. zekalı. benim için yeterli onun için rezil bir durumdu tabi.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Icimizi karartma be :)))

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşımla kafenin üst katında yakalanmıştık😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birinci siniftaydim daha hoca tahtaya cagirdi bende okula yeni baslamistim iste kimse tuvaletin yerini falan gostermedi o kadar sıkışmıstim ki hoca cagirinca mecburen tahtaya cikmak zorunda kaldim ayagi kalkar kalkmaz altima yapmistim :) simdi gulerek yad etsemde rezil bir durumdu o vakitler

0|1
    0|0
Yükleniyor...