Nasıl ilişki Kurulur? Bendeki sorun mu?

Öncekikle uzun uzadıya yazmak istemiyorum ve 25 yaşında bir erkek olarak bunu artık kendimde sıkıntı etmeye başladım. bu durumundan nasıl kurutulucam veya bu bir sorunmu? Şöleki bügüne kadar sadece bir kişi oldu hayatımda o da telefondan tanıştık ve nişanlanma dahi oldu evlilik düşünüyordum uzun mesafelerden bir birimize daha dogrusu ben baglanmışım ve bir cok şeyi yaşadım. Ve nişan atıldı sebebi benmiyim bilmiyorum ama insanların sevgilileri mevcut bende neden yok diye düşünüyorum kız cevrem sıfır kaldıki biraz seciciyim sanırım dini vecibelerime uymak istediğim için mi böyle giderse ben evlenmeyecekmiyim.1 70 küsüratlı boyum var esmerim mavi gözlüyüm sac sakalla ugraşmam ama normal halimde yakışıklık mevcut pasifmi kalıyorum sizce? özellikle bayanların bu konuda önerisi nedir? İstediğim kız tipi genelde kapalı kızlar dikkatimi cekiyor. ne yapmam lazım?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Özgüven sorunu olabilir mesela, ya da çok seçici olup herkesi beğenmemenden kaynaklıda olabilir. Özel hayatını bilmiyorum ama biraz girişken ol.

0|1
    0|0
    • secici özeliiğim var özgüvenden kastıt nedir hocam mesela bayan cevresi ypaamıyorum girişken olamıyoru bumudur acaba bu yönteimi nasıl değiştiricez?

• Sen anladığım kadarıyla beğenim çıkayım tarzında bir insan değilsin. Adam gibi seveyim, benden başkasını sevmesin, dininde imanında olsun, artık ciddi bir ilişki kurmak evlenmek istiyosun belkide. Açıkçası moralini bozmak istemem ama çok çok nadir kaldı böyle kızlar, bulmasıda bir o kadar zor.

• zaten hiç ilişkim olmadı bir kere oldu o da evliliğe kadar götürdüm dediklerinde cok dogrusu bak aynen ne demek istediğimi anlamışşın e hocam hiçmi şansımız yok gönül eğlendirip günaha giirmek istemiyorum tek zayıf noktan sanırım burası bu boşlugu bir şekilde doldurmak istiyorum of dua ediyorum ama evet hocam öneri öneri bu arada kimse neden yazmıyor bu soruya cevap anlamadım gitti yani

• ortamlara girmezsen zor

0|0
    0|1
    • Ortamım camiden eve evden camiye arada bir kafeye gidersem gidiyorum bu kadar dışarıda gezdiğim de oluyor zaman zaman bu ortamdaki kızların bir cogu tipik tabi hangi ortam buda önemli başka ne yapmam lazım?

• ben hocam calısmayan da biliyorum ama sevgilisi olan cekici mi değiliz acaba?

• yok ben ayarlarım sıkıntı yok sadece geçiş dönemındeyım

• Merhaba guzel kardesım,
    Oncelıkle Allah'a dua et. Allah her seyı vaktınde verır.

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun hocam evlilik öncesi nişanlım bıraktı hep bu konuda dua ediyorum şimdi evimi yaptım diğer sorunları da hallediyorum ama neden böyle oluyor hocam sabır etmem gerekiyor ama hatalı yola düşmek istemiyorum inşanlımla zaten bu hatayı yaptım :'( şuanda yaklaşık 3 ve 4 haftadır aklıma kötü birşey getirmiyorum bazen nefsime dayanamıorum artık bu tatmin yolunu evlenerek yapmak istiyorum ve kendimi cok yalnız hissediyorum dua beklerim.

Yükleniyor...