Gençler toplaşın bir çok önemli?

Ben sabah erken kalkmak zorundayım saat 9 gibi ama benim uyandığım saat 11 neden gece yatarken allahın cezası odam en arkada bir 2 arka balkonların olduğu yerdeyim buraya kadar sıkıntı yok ama bir sıkıntı şu apartmandaki herkesin yoğuşmalı kombi fakat 2. kattaki ailenin değil ve acayip ses yapıyor ve ancq gece 3 olunca susuyor e o saate kadar uyumamaışım nasıl uyuyayim oluyor 4 4;30 sabah benden 9da kalkmamı isteyen babam (babamın dükkanında çalışıyorum) saat 10 11 oldumu arar aklına geleni söyler bağırır benim meçhul olduğumu anlatsam bile internete takılıyon oolm bilkiyom ben seni deyip kestiriyor

Burada bir çalışan var Volkan Abi diye sanki dükkan onun arkadaşım sen ne terbiyesiz bir çocuksun niye geç kalıyon evin 1 arka sokakta yazıklar olsun dombili diye dalga geçiyor kızdırıyor bigün dicem anan beni yataktan kalkmamı istemiyor ondan gecikiyorum diyecem olmucak

Şimdi bana taktik verin g3nçler ben napayım tecili bozup askere mi gideyim bu volkan abiyi mi merdivenden iktireyim kendi canımamı kıyayım başka şehre mi göç edeyim askerde mi kalayım yoksa aynı şehirde başka iş mi bakayım
Buyrun cenaze namazıma

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence komsuya kombi al kanks

0|0
    0|0
    • Borca girip alıcam artık sndndndns allah razı olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Babana odanı değiştirmek istediğini söyle.

0|0
    0|0
    • O odayı bana zorla verdiler zaten kimse istemedi kız kwrdeşimle aynı yerde kalıyoduk ama şu son 4 senedir o lanet odadayım

• Gece uyurken kulaklık tak

0|0
    0|0
    • Yok kamki 10 dk sonra canımı acıtıyor

• Müzik dinlemek için değil bahsettigim sessizlik olması için kulaklık var diye biliyorum bulamazsan da kulağını pamukla kapat aklımda kitek fikir

• İş kulaklıklarından alıcam zaten para biriktiriyorum az duyuyorum o ses yüzünden

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...