Saf Koşulsuz bir Sevgi ile Bir insanın yanlış yolda olduğunu nasıl anlamasını sağlarsınız?

Bir insan düşünün yıllarca bir konuya saplanıp kalmış takıntı haline getirmiş
Hayatının odak merkezi bu sorun nasıl içinde bulunduğu durumu kavrayabilir
Duygusal zihinsel erozyon yaşıyor bilinç ve farkındalık 0 !

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Her türlü imkanı devreye sokarım sadece manevi değil maddi olarak da yanında olurum. Elbette maddi imkan bir yere kadar sevginin gücünü kullanırım. bu benim yıllarımı alsa da bir insanı kurtarmak söz konusuysa yapmak için düşünmem bile.

1|0
    0|0
    • Sevgi ile herşeyin aşılabileceği sanıyorum ama bunu yaparken kendime ve yaşama adaletli olmam da gerekiyor onun ile Duygusal ve zihinsel bir savaşın içine bende gireceğim ve bu savaşa hazır mıyım bilmiyorum? :/

• ne kadar hazır olduğun sorunun ne kadar büyük olduğuna bağlı.

En İyi Kız Görüşü

• Konuşarak halletmekten yol göstermekten başka yolu yok sanırım birde sabit fikirli insanların üstüne gitmemek gerekli ters tepebiliyor

1|0
    0|0
    • Konuşarak olacağına inanmıyorum sevgi ile çözülebilecegini tahmin ediyorum ömür boyu ölü gibi yaşayacak değil o da yorulacak :)

• Siz neden vazgecemediniz takintilarınızdan mazosistlik mi var :) Neden kendinize fırsat tanımıyorsunuz :)

• Bu arada mucitler sizin ile olsun 2016'ta :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun için en iyi yol gösterme yöntemi saf temiz sevginin oluşumunlarını ve getirdiklerini karsı tarafada aktarabılmek birlikte takılarak

1|0
    0|0
  • belki öyle mutludur

1|0
    0|0
    • Öyle insan mutlu olur mu daha neler?

Kızlar Ne Diyor 1

• O konunun içine girip taktığı şeyi ortaya çıkararak YARDIMCI olunabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...