(Mumlu yıllar TÜRKİYE) Elektrik kesintileri normal mi?

Sadece kasım ayında (2015) 72.000 (yetmişikibin) Saat elektirik kesintisi yapıldı. Avrupada 2013 yılında 103 yıldır elektirik kesintisi yaşamayan yerler var. Türkiyede bu çağda elektrik kesintisi neden?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• neden?
    Çünkü arz talep kesişemiyor
    Bazen bunun nedeni büyük çaplı bir hat arızası
    bazen ise ani hava değişimleri ile konutlarda doğalgaz talebinin artışı ve doğal gaz için dış ulkelere bagımlı olunması
    yani şöyle bakarsak tr bşirçok konunun aksine elektrık kapasıtelerı ıletım hatları enerjı sıstemınde kalıte konularında avrupa ıle yarısır duzeyde
    sorunumuz hala bır nukleer santralımız olmaması, doğalgaz ıcın yurt dısına bagımlı olmak, eskı tarıhlerde yapılan uzun surelı dogalgaz alım sozlesmelerı

0|0
    0|0
    • Arkadaş güzel ülkemin insanları bu hikayeleri dinlemek zorunda değil... Eskilerde dahil tüm idarecileri eleştiriyorum Avrupada 103 yıldır elektirik kesintisi yaşamayan şehirler var. Demek ki yapınca oluyor...

• boyle bır konuda kırılmak gıbı bır durumum olmaz kısısel bır mevzu degıl
      sadece bazı konularda ıstatıstıklere dayanarak saptırma yapılmasını ıstemıyorum
      bu sektorde gercekten hakkıyla emek veren bırcok ınsan var ozel veya kamu olsun
      ınsallah dahada ıyı olur sartlar ileride

• Alın teri ile çalışan emekçilere lafım yok... Benim hazmedemediğim bizim sırtımızdan para kazanıp daha iyisini hak ettiğimiz halde hakkımızı yemeleri... Hakkımı helal etmiyorum...

• ahah aynen burdada hergün kesiliyor

0|0
    0|0
  • alt yapı olmayınca napıcan sdfafdasdfgr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...