Yaşadığınız en komik rezillik?

Bu zamana kadar yaşadığınız en komik rezillik nedir😄

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ortaokulda aşık olduğum kıza yazdığım mektubu annesinin okuyup okulda ortalığı birbirine katması :D

1|0
    0|0
    • Çılgın teyze 😄

• Anlamıyorum konuşmak yerine neden bağırırsın

• Hani kötü bir şey yapsam neyse kızına aşık olmuş masum bir çocuğum ya :))

En İyi Kız Görüşü

• Havaalanında verdikleri boarding pass'a tam bakmamışım ve yanlış yerde uçak bekliyormuşum. Beklediğim yerde aynı yere uçuyor. Neyse, kulaklıklarım takılı müzik dinliyorum. Uçak kalkış saati 2:40 idi. Saat 2:35 oldu ve hala uçağa almadılar. Kulaklığımı çıkardım tam sormak için oradaki görevlilere yöneliyordum ki ismimin anonsu geldi. Koşarak oradan uzaklaştım ve doğru yere gittim, allahtan bir alt kattı. uçakta herkes beni bekliyordu🙈 15 dakika gecikmeli kalktı uçak benim yüzümden. Utanç verici olsada sonradan kahkaha attım kendi aptallığıma :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fıtbolcuyum ben böyle saha kenarında bir kale vardı ayaklarımı üst direğe kilitleyip duruyordum bir anda ayağım kaydı bari kendimi bırakayım dedim zaten çim saha kilidi açtım ama düşmedim kramponum direkteki kancaya takıldı ölye başaşağı durdum bütün takım arkadaşlarım gülmeye başladı bende güldüm tabi çok güldük hatta antrenörümüz gelip bir kolumdan o tuttu diğer kolumdan başka arkadaşım kaldırdılar beni öyle kurtuldum en sevdiğim kramponum yırtılmıştı 😂😂

0|0
    0|0
  • Bak şindi sorunca gene guldum kanks

0|0
    0|0
  • Öğrenci evinde halı silkelemek toz mahalleye sis çökmüş görüntüsü vermişti 😆

0|0
    0|0
  • vardır da hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Pet siseyle yasamistim 😀

0|0
    0|0
  • paşaya dayı demekti en komik anım olarak.

0|0
    0|0
  • Her şey spor dersine mecburiyetten dar bir eşofman giyerek gitmemle basladiiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hatırlamım :D

0|0
    0|0
  • durakta inmeyince ayağı kalkmıştım aslında ben inmek istiyodum ama söyleyemedim dedim :D şoför dahil herkes kahkaha atmıştı :D ne var bunda :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...