Mesaj yazarken, eksik, devrik, hatalı cümleler kurulmasına sadece ben mi uyuz oluyorum?

Hatalı mesaj yazanlara uyuz oluyorum, ne dediklerini anlamıyorum. Anlasam bile anlamamış gibi yaparak, cümleyi düzelttirip tekrar yazmalarını sağlıyorum. Sizde de bu tarz durumlar oluyor mu?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle bende. O insandan soğuyorum. Bide ğ yerine y kullananlar delirtiyo. Değil derken deyil diyenler 😁

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben hep yanlış yazarım mesajda acele ettiğimden 😂
    Takılmıyorum böyle şeylere

0|1
    0|0
  • Cepten yazdigim icin mesela i harfim coktur. c harfi ç yerine. mecburum olmuyor baska turlu.

0|1
    0|0
    • "Ben de boyle hatalari bamya bamya yaparim. "

Noktalara dikkat etmezseniz üstteki gihi saçma cümleler kurulmasına sebep olabilirsiniz :)

• Iyyy niye yazdinki ya sormasaydim keske

• Ya aslında orada sık yazarken noktalama ya dikkat etmezsen çok farklı manalar çıkabileceğini anlatmaya çalıştım, üzgünüm :(

• Yalnız değilsin bende öyleyim

0|1
    0|0
  • pek takmam :D

0|1
    0|0
  • Türkçem dört dörtlük olmasa da çok dikkat ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Galıba kanks

0|1
    0|0
  • ben de uyuz oluyorum. hele hele sessiz harflerin yutulması ve yanlış yazılan -de -da'lar fitil ediyor.

0|1
    0|0
  • Whatsapp mesaj messenger tango line ne varsa topla, burdan yazistigin onlarca insanla yapilan yuzlerce yazismayi ve binlerce cumleyi topla. Teker teker imla kurallarina uyarak yazmak? ya da bunun icin kasmak? Tutup is yazismasi yapiyorsan tamam anlarim da boyle genel yazismalarda anlamsiz bir isguzarlik bence. ya da gunumuzde en daginik insanin bile topluluk icindeyken onundeki kagidi duzeltip "ay bende simetri takintisi var" demesi gibi moda haline gelmis bir tezat... ya da gercekten bir psikolojik bir opsesif kompulsif bozukluk. Senin durumunu bilemem yatabi, yazdiklarim geneleydi...

0|0
    0|0
  • Ciddi kurumlara yazmadığım sürece pek dikkat etmem. Karşımdaki anlar yani ne demek istediğimi

0|1
    0|0
    • Bazen anlamıyorum, o zaman daha da uyuz oluyorum. Bu aqun salağı ne demek istedi acaba diye deliriyorum :(

• Ben anladığım sürece sorun yok ama bazen gerçekten yazmayı bilmeyen mallar var

• Ben duzelttiriryorum😄

0|1
    0|0
  • Bana uyuz olabilin o zaman herkez gibi ellam

0|0
    0|1
  • nyeanlmynkrdşbkneguzlyazıyrmişte.

0|0
    0|1
  • Eksik hata olabilir sonuçta resmi evrak değil bişey değil senin anlaman önemli olan sende anladıysan problem yok. Ben anlayıpta düzeltmeye çalışanlara şöyle diyorum. Eşşek değilsin anladın altında bişey aramaya çalışma :D

0|0
    0|1
    • Ben de öyle diyenlere, eşek değilsin ya doğru düzgün yazabilirsin, diyorum.

• İstemeyerek yazılana eşşek diyemessin. ama sen isteyerek anlamamazlıktan geliyorsun eşşek lafını hak ediyorsun

• İstemeyerek yazmak ne demek, telefonun kendi kendine yazmıyor ya, sonuçta bu yazıyı biz yazıyoruz. Ayrıca ilk eşek lafını sen ettin. Cevap verince de çamur yapıyorsun.

• yoo olmuyom ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...