Başkasının hayatına düzeltmek dahi olsa karışır mısınız?

Dün garip bir olay yaşadım arkadaşım sağolsun benim durumu düzelticem derken iyice bataklığa sürükledi; hem de benden habersiz bunu yapmış. Bu durumda karşı tarafa da yüzün kalmıyor konuşacak, bu arkadaşının da kötü bir şey yapmak istemediğini biliyorsun ama gel gör ki durum sarpa sardı.

Başınıza böyle bir olay geldi mi, siz ne yaptınız?

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşıma bişey söylemem sonuçta herşeyi düzeltmeye çalışmış

0|1
    0|0
    • dün biraz payladımda sonradan elemanda iyiliği düşşünmüş ne edicem anlamadım zaten

• Hayırlısı ya sorun ne tam bilmiyorum ama düzelir umarım hep öyle gitcek hali yok ya

• bakıcaz denicez

En İyi Erkek Görüşü

• 1 sn bile düşünmem direk düzeltmeye çalışırım. Bazen işler daha kötü olabilir ama bu onu düşünmediğin anlamına gelmez. Yapacak bişey yok dersin arkadaşına söyleyip durumu birlikte düzeltmeye çalışırsın. Gerçek dostsa seni anlar , gerçek dost değilsede arkadaşlığını bitirirki zaten buda senin için daha iyi demektir :D
    Askerde arkadaşımın yatağını düzelteyim derken alttaki yatağa bastım yanlışlıkla 43 numara yazısı gözüküyordu ( O derece kötü oldu yani :( ). Gittim söyledim mecburen. Arkadaşımın tek söylediği "Sana bişey olmadıya önemli olan bu dedi". Gerçek dost böyle yapar ya da sövüp sayar oda dost değil sadece birlikte vakit geçirdiğin biridir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Önemli olan niyet.. Sonuçta sizin iyi olmanızı istemiş ve bunun için çaba sarfetmis. Bu güzel bir davranış. ☺
    Fakat sizden habersiz yapması kötü olmuş. Kaş yapayım derken göz çıkarmış. 😕

0|1
    0|0
  • Tam olarak aynisi geldi hem de. Hayatimi etkileyen bir olay diyim sana. Ama olan oldu. Aylar sonra ogrendigimde boyle olmasi gerekiyormuş demekten baska elimden birşey gelmedi. Düzeltmeye ise çok sonradan hamle yapmaya kalkiştim elime yuzume bulasti. Resmen boyle olcagi varmiş dedim, kabullendim. Yapan da cok guvendigim birisi hala en yakinimda olan birisi niyeti kotu olmasa da daglari devirdi

0|1
    0|0
  • Karışırım..

0|1
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz diyordu şair ruhlu bir abimiz.
    Karışmam bende.

0|1
    0|1
  • basima gelmedi zaten gelmemesi icin karismam karistirmam

0|1
    0|1
  • Hekezin hayatına kimse karışamaz.. Karışmam kimseye.. :-)

0|1
    0|0
  • Ondan habersiz bisey yapmam ama hayatina karışırim cevremdekilerin direk konusarak

0|1
    0|1
  • Tabiki istemeyerek bile olsa müdahale ettiğim oluyor

0|1
    0|1
  • Dogru bulmuyorum

0|1
    0|0
  • Dünkü olay mı yoksa :D :D

0|1
    0|0
  • arkadaşını suçlama bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kimsenin işine karışmam

0|1
    0|0
  • Merakli adami sevmem

0|1
    0|0
  • Alnindan operim o arkadasin. herseye ragmen. derdimle dertlenmesi yeterli benim icin 😊

0|1
    0|1
  • Kişiye bağlı

0|1
    0|0
Yükleniyor...