Niye insanlar bu kadar bencil ve sadece kendilerini düşünürler?

Anlayamiyorum gerçekten dicek birşey de bulamiyorum su dünyada hepimiz faniyiz herkes gibi gelip gideceğiz ama arkadaşlar niye bu sinavda birisinin silgiye ihtiyacı varken uzatmiyoruz. Niye ekstradan bir kalemimiz varken olmayana veremiyoruz. Niye bize gulene gulemiyoruz? Bizi dinleyeni dinlemiyoruz? Bana hayat bu demeyin sizin hayatiniz bu. Taşdan kalpleriniz sahir kulaklariniz ve kor gözleriniz var.

(Üzerine alinan alinsin)

Güncellemeler:
Guncel
Son guncel

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen senin dediklerini ben Allaha Şükür yapıyorun. Elimden geldiğince yardımcı olmayı çoook seviyorum. Biri benden sıkılacak diye kendi Dertlerimi anlatmazken onlarınkini dinliyorum. Genelde herkes öyle değildir haklısın. Çoğu tipe bakar olmuş. Kim taş gibiyse, kim kaslı kusluysa hep onları yardım etmeye çalışılır hep onlara sırnaşılır.

0|1
    0|0
    • Burcu nedir? Peki niye boyle? Bende buraya resmini koyarim bende havami atarim ama ne gerek var niye illa tipe maddiyata önem veriliyor. Karakterlerimiz ne güne duruyor ne yani bu insanlarda karakter yoksulluğunu varda yakisikliligyla güzelliğiyle parasiyla birşeyler elde etmeye calisiyor oysa onun bedeni bile ona emanet edildi.

• Burcum ikizler ama neden böyle olduğunu benden bilmiyorum. Bardır bu yalan Dünyada mutlaka bizim gibi düşünen İnsanlar. Bir İnsanı sevmek sadece görünüşten ibaret olmamalı. Herkesin iyi veya kötğ bir ,, Karakteri'' vardır. Onu o yapan şey de o zaten, Karakter. Ama kimisi daha az sahip olduğu için Görünüşr bakar.

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü insanlar benciller. Sadece kendilerini düşünüyorlar. Tabi ki insan önce kendisini düşünecek, ama ben kendimi kurtardım, geri kalanın canı cehenneme mantığından kurtulamadıkları sürece aslında kendilerini yeterince iyi hissedemeyecekler, farkında değiller.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...