R leri söyleyemiyorum :( ?

R harflerini söyleyemiyorum y olarak çıkıyor ve dalga konusu haline geliyo"rrrr" bu durum, bu da yetmemiş gibi para desene şunu desene hadi de gibilerinden de ısrarlar mevcut rahatsızım bu durumdan neden r leri söyleyemiyorum :(

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bunun bazı yöntemleri tedavileri var sanırım internetten araştırabilirsiin dil konuşma terapistleri falan var belki geçer. onlara da aldırış etme kötü insanlar onlar ben de kızarım öyle bir de bir kelimeye karşı tiki olan insanlara ısrarla gıcıklık olsun diye o kelimeyi söylerler defalarca çok sinir yapılmamalı

0|1
    0|0
    • Evet dedigin gibi dil konusma terapistleri mevcut aileme de rahatsiz oldugumu soyledigimde bosver ne takiyosun boyle daha guzel diyorlar ama arkadas ortamina gecince ister istemez rahatsizlik duyuyosun.

• :D :D sen de haklısın.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunlar aşılabilir şeyler kursları var bence çok tatlı aynaya bakarak.
    kabasa insan penisi de mesela
    yayyak ksflhkfas

0|1
    0|0
  • Kuslari konusturmaya calisiyorlar gibi degil mi 😃 babacik de haydi oglum 😂 takma salla m k seninde farkin bu olsun

0|1
    0|0
  • Tüykiye, ya da suyatına tüküyeyim ya da yayyak demeni duymak isterdim mkk 😂😂😂 çok komik bişi bnce

0|1
    0|0
  • Sen yine iyisin, sıkça karşılaşılan bir durum. Bende 's' ve 'z' yok nasıl bir olay çözemedim. :D

0|0
    0|0
    • Zorluyorum kendimi söyleyebilmek icin olmuyor iste bir turlu :D

• Sen doğru anlatırsan herkes anlar, bulursun bir yolunu. ^^

• Insallah tesekkur ederim :D

• merkezileri var düzeltiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...