İnsanlara iyilikte yaramıyor?

kızın biri çok zor durumdayım dertleşmek istiyorum yazmış dertleşebiliriz dedim. neyse sevdiği çocuk üzerine sorular sordu gerçekçi bir şekilde seni sevse ayrılmazdı vs gibi cevaplar verdim hemde uzun uzun yazarak başımdan geçmiş olayları vs örnek vererek. kız beni bilerek üzmeye mi çalışıyorsun kendine sevgili yapmaya mı çabalıyorsun sana yazanda kabahat dedi peşine bir dünya hakaret ve engelledi. zerre öyle amacım yokken masumane bir şekilde sorularına sorunlarına kendice sebep yazarken yaptığı çok ayıp. neden insanlar iyiliğe bu şekilde karşılık verir ki tamam yazdıklarım hoşuna gitmemiştir bunu güzelce dile getirebilir ama neden küfür ederek tepki verirler ki

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kafayı yemiş millet sen hiç bulaşma

0|0
    0|0
    • haklısın. en güzeli uzak durmak bu gibi sorunlu tiplerden

En İyi Erkek Görüşü

• Sapık olsan belki öyle yapmazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Egoist cnku elestiri kabul etmior

0|0
    0|0
    • yarın bir gün yalan söylesek ilişki olmadığında veya erkek kullanıp attığında yine suçlu olacaz en iyisi bu gibilerden uzak durmak

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlara ilişki konusunda yardım edemezsin. Çünkü bitmezler. Sitenin %80'i aşk ilişkileri konu başlığı altında soru soran gizli kızlardan ibaret. Sana bir yararı yok bu işin. Eğlenmene ve zaman geçirmene bak.

0|0
    0|0
  • Kızların ilişki dertleri dinlenmez başta hata yapmışsın engellemesi ödül olmuş çocuk avutmak mı istiyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...