Sizcede Kızların biraz daha çıtayı düşürmeleri gerekmiyormu?

Sizcede Kızların biraz daha çıtayı düşürmeleri gerekmiyormu?
lütfen gerçekçi olalım kızlar..! bu kusursuzu arama çabalarınız sizleri usandırmadımı?
oysaki etrafınızda mükemmeliyetçilikten uzak daha çok sıradan olmayı tercih eden mütevazi erkeklerde görmeniz mümkün lakin tüm bu olup bitenlerin farkına varabilmeniz için biraz daha objektif bakışlara ihtiyacınız var gibi sizcede öyle değilmi?
illaki sivrilen bir yönünü bulmanızmı gerekir karşı cinste? ya da durumu dahada materyalleştirip somut örnekler verirsek spor bir otomobil pahalı markalardan oluşan giyimler ya da takılar gibi...

Dış görünüşünden çok içten bir tebessüm ya da mimik ve jestler sizcede dahamı basit ve önemsiz?

Benimki sadece bizi biz yapan değerleri tekrar gözden geçirme sürecini anımsatma isteğimdir.. Naçicazene affınıza sığınarak böyle bir yönden eleştirmek istedim tüm bayanları :))

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kendim adına konuşmam gerekirse bu konuda malesef takıntılıyım yani karşı tarafın toplum tarafından kabul edilmiş standartlarda bir yönü iyi değilse malesef söylemekten utanıyorum ama kendimi iyi ve değerli hissetmiyorum. yani en azından bir yönüyle sivrilen yönü olan biri tarafıından tercih edilmek aşağılık kompleksimi doyuracak ve çirkinlik algımı kıracakmış gibi hissediyorum. bu çok çirkin bir bakış açısı biliyorum herşeyin ve aşkın hayırlısıyla.

0|1
    0|0
    • yorumun için çok teşekkürler :)

• Dobraligin icindi ,)

• Tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• Valla öyle spor arabam olsa, param malım mülküm yerinde olsa Türk kızlarının kaprisleriyle uğraşamam. Rusya'ya gider takılırım. Rusya'ya gidemiyorsam da Rus kızlarla takılırım. Onlara yedirir içiririm. Net...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Citayi yuksek tutmaliki kotunun iyisi olsun diye dusuk tutarsa kotununde kotusune denk gelebilir

0|1
    0|0
    • peki bu durum kadınların zekasına yönelik bir hakaret niteliği taşımazmı? zeki kadınları bu durumun dışındamı bırakmamız gerekir o halde?

• üzüldüm şahsen bu düşüncen için zeki bir erkeğin kendini ifade edebildiği iyi bir ideolojisi olması yeterlidir bence tabiki kendi çapında bir işinin olması kriteri olmalıdır

• zeka yeterli değildir.

• Beklentiyi düşürdükleri zaman bulacaklarına eminim 😄

0|1
    0|0
    • mutlaka bundan eminim bende lakin neden ısrarla sürdürme çabaları bitmek tükenmek bilmiyor? bir yorum katabilrmisin

Erkekler Ne Diyor 1

• Onların çita dustukce erkeklerin popo kalkiyir. Ters orantı var. o yüzden denge noktasında citalarina çivi cakmak lazım

1|1
    0|0
Yükleniyor...