ben bıraz ası sınırlı vıcdanla ama bırazda kındar bı ınsanım ve cok duygusalım sen nasıl bı ınsansın?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Neşeli ayni zamanda agresif kindar özgürlüğüne düşkün sevecen bir tarafım var derinlerde onun dışında mesafeli.. Amma saydm he. :))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaale alıcaklarım belli almayacaklarım bellli , sakin olmaya çalışırım her konuda. öfkemi kimseyle harcamam. neşeliyimdir herzaman. duygusal olduğum konular sadece aileden biri üzülürse olur , onun dışında duygusal değilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sinırlı ve kindar insanlar iyi insanlar değildir pek genelde.. kendilerini harika zannederler.. Ama çevrelerine ufak şeylerde öfke gösterileri yapıp dünyayı dar eder, ufak şeylerden kil kapıp kin besler ve bu kini o insana her yeri geldikçe çeşitli şekillerde kusar.. Ben bu tip insanlarla cok karşılaştım.. Kendilerinden nefret ettirirler.. onlarla yaşamak da çok ciddi sabır ister. insanı çok yıpratır.. Hep ben derler.. kibirli ve baskıcı olurlar.. istedikleri olmadığı an kin tutmaya ve karsilarindakini, sorudakinin aksine kinin de etkisiyle, vicdansizca ezmeye başlarlar.. ama kendilerine sorssn, tüm bunları kesin bir dille reddederler.. asla gormezler.. bu tip insanların çoğunun , göz kapaklarının gözün dış kısmına doğru olan ust kısımları şişkin olur.. gözlere de çekikmiş efekti verir.. ortak özelliğidir bu despotlarin.. buradan anlayabilirsiniz.. İstisnalar da kaideyi bozmaz.. kinci ve sinirli bir insan, pek de iyi bir insan değildir yanı.. Çok kalp kırar, intikam için yaşar, ezer , somurur hırsı için vs.. Sözlerim senin şahsına değildir :) tecrube birikimi sonucu genel bir profillemedir..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bana ters gidilmediği sürece, ortama, kişiye, duruma uyum sağlayan birisiyimdir. ama bana inat ters gildiğindede kralını giden birisiyimdirde. o yüzden benimle iyi olunmaya çalışılmalı. olamıyorlarsada çektirip gidebilirler.

0|0
    0|0
  • Duygusuz vurdumduymaz umursamaz amaçsız

0|0
    0|0
  • Boşver öğrenme :)

0|0
    0|0
  • Hepsini aynı anda nasıl oluyorsun ey insan? :D

0|0
    0|0
  • Mert

0|0
    0|0
  • Anlatılmam yaşanırım ben :D

0|0
    0|0
  • İdare eder.

0|0
    0|0
  • Çok duygusalim...
    Eskiden icime kapaniktim...
    Simdi degilim...
    Yeni insanlarla tanismayi
    Sohbet etmeyi cok severim.
    Hayattan keyif alirim.

0|0
    0|0
  • Cok iyi bir adamimdir ayiptir soylemesi

0|0
    0|0
  • Gicik bir insanim

0|0
    0|0
  • ben muhafazakar düşünceli yakışıklı olmayan ufak tefek bir adamım

0|0
    0|0
  • Haddinden fazla sinirli , merhametli, kıskanç (baya), yardımseverim

0|0
    0|0
  • Çekingen, utangaç...

0|0
    0|0
  • Belli seylerin pesinde koşan normal biriyim

0|0
    0|0
  • sakınımm duygusalım :)

0|0
    0|0
  • ODA arkadaşım tam bir aşçı ve sanatcı, katılarak çok duskun , vajina budalası, zeki, tam İtalyan.
    Ben zeki karizmatik sporcu baskette gard oynuyom. Futbolda mehmet topal mevkisi. Karı olsada olur olmasada olur.

0|0
    0|0
  • % 65 oranın da aranılan erkeğim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• duygusalım ve aşırı derece kıskancım -,-

0|1
    0|0
  • Gerçekçi yaratıcı asosyal

0|0
    0|0
  • inatçı soğukkanlı güleryüzlü iyimser

0|0
    0|0
  • Agresifim kompleksliyim ama aynı zamanda kedi gibi de bir insan olabiliyorum sevdiğime karşı 😍

0|0
    0|0
  • Çok değişik kelime darcığımız bunu açıklamaya yetmez

0|0
    0|0
  • Kirgin ciceklerdeki songüle bak ayni karakteriz
    O derece

0|0
    0|0
  • Duygusal, kıskanç,

0|0
    0|0